Wsparcie psychologiczne w obliczu wojny w Ukrainie

Strategia

W reakcji na wojnę w Ukrainie platforma Mindgram uruchomiła bezpłatną, publiczną infolinię oferującą pomoc specjalistów – psychologów. W ramach codziennych dyżurów świadczą oni wsparcie w trzech językach - ukraińskim, polskim i angielskim. Infolinia jest otwarta dla każdego, kto w obliczu wojny w Ukrainie potrzebuje wsparcia psychicznego.

Z myślą o wsparciu osób indywidualnych i firm, których zespoły zmagają się od tygodnia z silnym lękiem i stresem, Mindgram zainicjował również serię bezpłatnych spotkań z ekspertami z zakresu psychologii. Zaproszeni do nich eksperci dzielą się m.in. wskazówkami jak zarządzać zespołami w aktualnym otoczeniu politycznych, czy też jaka powinna być rola HR w obecnej sytuacji firm i ich pracowników. Na platformie codziennie realizowane są również warsztaty w postaci grup dyskusyjnych dla wszystkich chętnych, dotyczące radzenia sobie z trudnymi emocjami. Spotkania prowadzone są w językach polskim i angielskim.

Mindgram to pierwsza w Polsce platforma umożliwiająca uzyskanie kompleksowego wsparcia psychologicznego online. Jej celem jest udzielanie natychmiastowej pomocy ekspertów w zakresie zdrowia psychicznego oraz wsparcie w radzeniu sobie ze stresem i emocjami.

- Nasza firma powstała aby dostarczać wsparcie psychologiczne każdemu, kto go potrzebuje. Dziś czujemy, że to wsparcie powinno być możliwie szeroko dostępne. Dlatego zdecydowaliśmy się udostępnić publicznie i bezpłatnie nasze zasoby i naszych ekspertów, aby z pomocy mógł korzystać każdy, kto tego potrzebuje – mówi Adam Plona, Co-founder & Chief Operating Officer w Mindgram.
 

Infolinia Mindgram dyżuruje codziennie według harmonogramu dostępnego tutaj: https://mindgram.com/pl/linia-wsparcia/


Aktualny program otwartych spotkań eksperckich i warsztatów live dostępny jest tutaj: https://mindgram.com/pl/mindgram-wspiera-w-kryzysie/


Wszystkie materiały wideo dostępne są na kanale YouTube Mindgram: https://www.youtube.com/channel/UCD9L24sP5S4M3l-4nNRJZ6w/featured

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI