Autor: Małgorzata Czernecka

Ekspert ds. zarządzania energią pracowników, Prezes Zarządu Human Power. Współautorka badania „Praca, moc, energia w polskich firmach” i narzędzia do pomiaru energii w firmie Power Audit.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

DNA kobiecego sukcesu. Jak współczesne kobiety zarządzają własną energią?

Współczesne kobiety doskonale wiedzą, jak dbać o rozwój swoich profesjonalnych kompetencji zawodowych. Bardzo często nie uwzględniają jednego czynnika, który jest kluczowy, aby mogły osiągnąć oczekiwany sukces – poziomu swojej energii. To właśnie jakość i ilość energii do działania w obszarze fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym jest czynnikiem, który umożliwia nam w pełni wykorzystywać posiadany potencjał czy talenty.

Czytaj więcej

Wellbeing

Wellbeing staje się coraz modniejszym słowem, które powoli zaczyna wnikać do świadomości polskich organizacji. Niektórzy kupują masaże dla pracowników lub dostawy owoców dwa razy w tygodniu. Inni podejmują się wdrożenia rocznych lub dwuletnich programów w obszarze zarządzania energią i efektywnością pracowników. Premiera wellbeingu w Polsce jest tylko jedna i właśnie bierzemy w niej udział.

Czytaj więcej