Sprawdź, zanim się zapiszesz

Strategia i rozwój Temat tygodnia

Rusza jesienny cykl warsztatów dla aktywnych menedżerów, przedsiębiorców i liderów. Od wielu lat Wyższe Szkoły Bankowe organizują MBA Days, w trakcie których uczestnicy biorą udział w warsztatach, spotykają się z trenerami MBA, a przy okazji mogą sprawdzić, czy ten typ studiów jest tym, czego szukają.

Studia Master of Business Administration to dyskusje, projekty, analiza case studies i wymiana know-how między przedstawicielami różnych branż. MBA Days są tego próbką.

- Najważniejszą częścią MBA Day jest krótki interaktywny warsztat z jednym z naszych regularnych wykładowców MBA. Daje to przedsmak ciekawy studiów – wyjaśnia dr Michał Pronobis, dyrektor programu MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. – W trakcie spotkania można też poznać organizatorów studiów oraz dowiedzieć się więcej o programie, jego organizacji i najważniejszych korzyściach ze studiowania.

Tematy zajęć są różnorodne, ale wszystkie krążą wokół biznesu. W najbliższym czasie uczestnicy warsztatów będą dyskutować na temat przywództwa, strategicznego motywowania pracowników, obecnego stanu gospodarki czy sposobów na unikanie kryzysów w organizacji. Część zajęć obywa się w formule online.
 


- Udział w dniach otwartych MBA Days to niepowtarzalna okazja, aby upewnić się co do słuszności wyboru uczelni i programu – dodaje Dorota Otręba, dyrektor działu MBA w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. – Naszą misją jest tworzenie idealnych warunków do rozwoju wartościowych ludzi. Wierzymy, że sukces studiów to przede wszystkim sukces grupy. Dlatego MBA Day to nie tylko przedstawienie oferty programów MBA, ale także uważność na drugiego człowieka, menedżera, przed którym otwierają się nowe perspektywy rozwoju.

Networking i wymiana doświadczeń to kluczowe wartości studiów MBA. W gronie profesjonalistów można zyskać nowe spojrzenie na problemy, z którym spotykają się osoby na stanowiskach zarządczych.

MBA Days organizowane są w ośmiu miastach Polski: Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Opolu, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu i Wrocławiu. Terminy i tematy warsztatów można sprawdzić na www.studiamba.wsb.pl.

Do zobaczenia na MBA Days!

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI