Nieoceniona rola HR Business Partnera. Wywiad z Kamilą Rowińską

Kierunek rozwój

Droga Pani Kamilo, w imieniu Czytelników dziękuję za rozmowę i chęć podzielenia się swoim doświadczeniem. Czym dla Pani jest efektywność osobista?
Efektywność osobista to najlepsze wykorzystanie swojego potencjału zawodowego, najlepsze wykorzystanie swoich talentów, a także, oczywiście – a właściwie przede wszystkim – najlepsze wykorzystanie czasu. Powinniśmy zawsze mieć duży szacunek do własnego czasu i świadomie wybierać, na co go poświęcamy, i nieustannie sprawdzać, czy to, co robimy, znajduje się w bazie naszych wysokich wartości życiowych lub stawek godzinowych – po to, aby realnie zweryfikować, co nas faktycznie motywuje do podejmowania określonych działań. 

REKLAMA

Dlaczego mówi się, że efektywność to jedna z najważniejszych wartości w świecie biznesu? 
W świecie biznesu bardzo często rozgrywa się konkurencja na milimetry, musimy liczyć czas, musimy liczyć pieniądze, musimy liczyć zasoby ludzkie i nie możemy sobie pozwolić na zmarnowanie ani pierwszego, ani drugiego, ani trzeciego. W związku z czym najlepsze wykorzystanie talentów poszczególnych członków zespołu, którym zarządzamy, ma szansę doprowadzić nas do poziomu mistrzowskiego w tym, co robimy, i tym, co da największe przełożenie na...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań magazynu "HR Business Partner"
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych artykułów w wersji online
  • Możliwość pobrania materiałów dodatkowych
  • ...i wiele więcej!

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI