Dołącz do czytelników
Brak wyników

Strategia i rozwój

3 kwietnia 2020

DODATEK NR (Marzec 2020)

Jedzenie dla pracowników – z dostawą do biura lub domu, bezdotykowo, bezpiecznie, każdego dnia

62

Ważne w czasie pandemii
Lunching zapewnia bezpieczną płatność – tylko online raz w tygodniu
Lunching uruchamia na czas pandemii dostawy produktów 
spożywczych również do domu
Produkty można zamówić z dostawą na ten sam dzień!

Podczas 8 godzin pracy powinniśmy zjeść ciepły, pełnowartościowy posiłek, który zapewni nam utrzymanie odporności i zdrowia. Podczas pandemii jest to szczególnie ważne, dlatego firma, która udostępnia pracownikom możliwość zamawiania posiłków z bezpieczną dostawą do domu lub do biura wyjątkowo pozytywnie wpłynie na ich życie i komfort. Lunching to platforma, za pomocą której można zapewnić pracownikom dostęp do gotowych posiłków każdego dnia – zarówno z dofinansowaniem, jak i bez. Oprócz obiadów Lunching.pl na czas pandemii uruchamia dostawy podstawowych produktów spożywczych. W klasycznym wydaniu w Lunching zamawiając do biura, nie ma kosztów dostawy. Obecnie firma uruchomiła bezpieczne, bezdotykowe dostawy jedzenia do domu. Co najważniejsze, w Lunching płacimy tylko online i to raz w tygodniu.
Lunching to benefit pracowniczy, który ma wyjątkowe cechy. Jest odczuwany codziennie przez każdego pracownika. Firma może udostępnić platformę Lunching.pl swoim pracownikom również bez z dofinansowania, aby zapewnić im bezpieczeństwo i dostęp do żywności każdego dnia.

Jak działa Lunching w klasycznym wydaniu, czyli nie w czasach pandemii – z punktu widzenia pracownika?

Pracownik ma do wyboru wiele wybranych specjalnie dla jego firmy restauracji. Zamawia bez kosztów dostawy i minimalnej wartości zamówienia.
Każdy zamawia swój obiad indywidualnie, co zajmuje średnio 34 sekundy. Zamówienia są grupowane i dostarczane w jednym czasie.
Lunche dostarczamy do określonego z góry miejsca (np. do kuchni, recepcji, pokoju socjalnego). Nie trzeba wychodzić do kuriera, aby odebrać swój posiłek.
Pracodawca dopłaca kwotę, którą decyduje się dofinansować. Pozostałą część rozliczamy co tydzień bezpośrednio z pracownikiem, który otrzymuje od nas zestawienie po tygodniu pracy.
 Lunching zapewnia bezpośrednią obsługę – komunikuje się w imieniu klienta z kurierami i restauracjami.

„Współpraca z Lunching przyniosła nam i naszym pracownikom wiele korzyści. Polecamy tę platformę wszystkim firmom, które chcą zaoszczędzić czas swoich pracowników.”
SmartRecruiters S.A. 

„...system jest bardzo przyjazny. Polecamy jak najbardziej.” Nordic Semiconductor Sp. z o.o. 

Jak działa benefit Lunching z punktu widzenia firmy?

  • Proste zarządzanie kosztami (limit dzienny, miesięcznych lub inny). Jesteśmy elastyczni. 
  • Brak abonamentu. Płatność jedynie za doręczone posiłki i tylko za kwotę dofinansowania. 
  • Brak kosztów wdrożenia i utrzymania benefitu. 
    Każda wydana złotówka trafia na konto pracownika.
  • Zero biurokracji. Tylko jeden raport miesięcznie.
  • Świadczenie nie objęte składkami ZUS.
  • Możliwość finansowania z ZFŚS. 


„...system rozliczeń jest łatwy i przejrzysty, co w dużym stopniu ułatwia proces zamawiania obiadów przez naszych pracowników z dostawą do kilku budynków.”
Wawel S.A. 

Przypisy