Dołącz do czytelników
Brak wyników

Stare wyzwania, nowe podejście

12 grudnia 2022

NR 31 (Listopad 2022)

Całym sobą poczuj FLOW, czyli sposób na zwiększanie samoświadomości pracowników. Case study banku Credit Agricole

0 208

Okres pandemii był dla wszystkich czasem, w którym odkryliśmy w sobie nieznane dotychczas emocje. Dynamiczne zmiany, które obserwowaliśmy w wielu obszarach życia, wpłynęły na nasz sposób postrzegania rzeczywistości. Zmieniły się nasze priorytety i oczekiwania, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Izolacja, praca zdalna, ograniczenie kontaktu ze współpracownikami sprawiły, że nawet najprostsze zadania mogły stać się wyzwaniem. Dlatego utrzymanie wysokiego aangażowania i motywacji pracowników wymagało zastosowania innowacyjnych rozwiązań.

"Całym sobą poczuj FLOW” to pierwszy tego rodzaju projekt w banku Credit Agricole, a jednocześnie największy dotychczas program motywacyjny dla sieci sprzedaży. Od początku wierzyliśmy, że połączenie sił i kompetencji trzech zespołów trenerów sprawi, że projekt pozwoli na wypracowanie najskuteczniejszych metod pracy w tych kluczowych dla organizacji obszarach.
Program koncentruje się na odkrywaniu motywacji wewnętrznej pracowników, od stanowiska młodszego doradcy do dyrektora regionu. Podczas webinariów uczestnicy poznają 16 potwierdzonych naukowo, psychologicznych potrzeb – mo...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań magazynu "HR Business Partner"
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych artykułów w wersji online
  • Możliwość pobrania materiałów dodatkowych
  • ...i wiele więcej!

Przypisy