Jak wspierać pracujących rodziców na przykładzie programu Rodzina LINK4

Kierunek rozwój

Przyjazna atmosfera pracy i relacje międzyludzkie stanowią jedne z cenniejszych wartości wskazywanych przez osoby pracujące w LINK4. Firma wspiera je w wielu działaniach, a jednym z nich jest program „Rodzina LINK4”.

Gdy w badaniach pytamy naszych ludzi, dlaczego lubią swoje miejsce pracy, to zgodnie odpowiadają, że w LINK4 panuje świetna atmosfera. Wszystkie nasze działania wewnętrzne ukierunkowujemy na budowę przestrzeni, w której wszyscy chcemy wspólnie przebywać. Niejednokrotnie wymaga to odłożenia na bok utartych schematów i spojrzenia na nasze miejsce pracy przez pryzmat ludzi, którzy je tworzą. A jest to zespół niezwykle różnorodny i coraz liczniejszy – zatrudniamy już ponad 850 osób. Zarządzanie takim potencjałem jest wyzwaniem, z którym chętnie się mierzymy.

Naturalnym wspólnym mianownikiem w różnorodności LINK4 są wspólne wartości wypracowane przez naszych ludzi: zaczynamy dzień uśmiechem, mówimy, co myślimy, jesteśmy otwarci, zaangażowani, łamiemy schematy i działamy zdroworozsądkowo. Liczy się dla nas szc...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań magazynu "HR Business Partner"
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych artykułów w wersji online
  • Możliwość pobrania materiałów dodatkowych
  • ...i wiele więcej!

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI