Jak skutecznie wdrażać w organizacji

Doświadczenia firmy Bocian Pożyczki

Kierunek rozwój

Według najbardziej aktualnych prognoz Eurostatu, po 2024 r. udział osób w wieku 65 lat i więcej w strukturze ludności naszego kraju przekroczy 20%. Nasze społeczeństwo starzeje się i nie pozostaje to bez znaczenia dla rynku pracy. Tymczasem mariaż biznesu i nowoczesnych rozwiązań cyfrowych kwitnie w najlepsze i nie ma wątpliwości, że biznesowe aplikacje przyszłości będą obsługiwane przez pracowników różnych pokoleń – nie tylko tych najmłodszych.
 

Z artykułu dowiesz się:

 • Jakie znaczenie ma tempo rozwoju technologii w każdej gałęzi biznesu oraz dla pracowników różnych pokoleń współczesnych organizacji?
 • Jakie są trzy reguły wdrażania e-zmiany do świadomości i codziennej pracy Twoich pracowników?
 • Jak skonfrontować hasła współczesnej mody biznesowej z rzeczywistymi potrzebami Twojej organizacji w zakresie rozwiązań e-learningowych?

 

Współczesny HR business partnering to nie tylko wdrażanie znanych i sprawdzonych narzędzi i rozwiązań, ale również, a może przede wszystkim, kreatywne docieranie do świadomości pracowników wszystkich pokoleń na rynku pracy – potrzeba ta szczególnego znaczenia nabiera w kontekście wsparcia we wdrażaniu e-rozwiązań w biznesie.

Poza standardowymi e-rozwiązaniami HR-owymi, którymi współczesne działy personalne zarządzają (e-learning, systemy rekrutacyjne, grywalizacja itp.), z całą pewnością w najbliższych latach działom HR przyjdzie się zmierzyć z wyzwaniem wsparcia biznesu we wdrażaniu wszelkich rozwiązań, udogodnień i zmian, które biznes wprowadza, aby zarządzać informacją i usługami w sposób jeszcze dokładniejszy, bardziej dopasowany do klienta i zdecydowanie szybszy. Ważną i skuteczną rolę w tym obszarze jako partner biznesu odegrają te działy HR, które zdefiniują swoją rolę jako odpowiedzialnych za docieranie do pracowników, przekonywanie i wspieranie wdrażania tych rozwiązań w organizacjach. 

Skupię się na dwóch obszarach e-wyzwań w organizacjach:

 • wdrażania nowoczesnych technologii i aplikacji do obsługi klienta w wielopokoleniowej i rozproszonej strukturze pracowników spółki Everest Finanse SA (właściciela marki Bocian Pożyczki),
 • ulegania współczesnym modom e-learningowym, czyli jak rozpoznać, które rozwiązania są rzeczywiście dobre dla mojej organizacji, i jak skutecznie zaszczepiać je w biznesie. 

Nowoczesne technologie w biznesie

Spółka, której działem HR...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
 • 6 wydań magazynu "HR Business Partner"
 • Dostęp do wszystkich archiwalnych artykułów w wersji online
 • Możliwość pobrania materiałów dodatkowych
 • ...i wiele więcej!

Przypisy

  POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI