Już 27 listopada 2025 w Gdańsku odbędzie się kolejna edycja konferencji Happy HR - wydarzenia dla profesjonalistów HR, rekruterów i liderów biznesu, którzy chcą budować angażujące, zdrowe i produktywne miejsca pracy. W tegorocznej edycji weźmie udział ponad 250 uczestników, co czyni HappyHR jednym z największych inspiracyjnych spotkań HR w północnej Polsce.
Organizatorem konferencji jest firma Jobhouse, która od 9 lat prowadzi badanie „Szczęście w Pracy Polaków”. W tym roku uczestnicy poznają premierowe wyniki najnowszej edycji badania, wysłuchają eksperckich prelekcji i wezmą udział w panelu dyskusyjnym z liderami rynku HR.
Dlaczego warto wziąć udział?
- Zdobędziesz praktyczną wiedzę i narzędzia pomagające tworzyć miejsca pracy, które wspierają zaangażowanie i efektywność.
- Jako pierwszy poznasz najnowsze dane z badania „Szczęście w Pracy Polaków” — idealne do projektowania strategii HR i EB na 2026 rok.
- Doświadczysz atmosfery networkingu z HR-praktykami i liderami organizacji, w wyjątkowej lokalizacji z panoramicznym widokiem na Zatokę Gdańską.
Kluczowe tematy konferencji
- Wyniki badania „Szczęście w Pracy Polaków” – aktualny obraz dobrostanu w polskich firmach.
- Panel dyskusyjny z udziałem praktyków HR i biznesu.
- Eksperckie wystąpienia m.in. o:
- systemach benefitów,
- wielopokoleniowej sile i różnorodności zespołów,
- transparentnej i autentycznej komunikacji HR,
- roli rutyny i dobrych nawyków w budowaniu szczęścia w pracy,
- skutecznym offboardingu jako elemencie kultury organizacyjnej.
Prelegenci
- Dagmara Pakulska – prowadząca konferencję, strateg komunikacji, edukatorka (dagmarapakulska.pl)
- Natalia Bogdan – CEO Jobhouse, headhunterka, współautorka badania „Szczęście w pracy Polaków”
- Karol Kapuściński – Head of Growth, No Fluff Jobs
- Monika Smulewicz – założycielka HR na Szpilkach, ekspertka prawa pracy i HR
- Jarek Jarzębowski – twórca HR Espresso, ekspert HR i HR Tech
- Maciej Kotarski – Dyrektor Olivia Centre
- Oskar Pohulajewski – Funk International Polska
- Maja Gojtowska – konsultantka, autorka gojtowska.com, ekspertka employee experience i offboardingu
- Paulina Mazur – strategiczny HR & employer branding, ekspertka komunikacji międzypokoleniowej
- Paulina Burczak, Marta Robak - Pluxee
- Kinga Fromlewicz – trenerka, specjalizacja: menopauza w pracy
- Róża Szafranek – założycielka i CEO HR Hints, ekspertka kultury organizacyjnej
- Jacek Walkiewicz – psycholog, mówca, mentor (gość specjalny)
Dla kogo?
HappyHR jest skierowane do HR-owców, HR Business Partnerów, rekruterów oraz liderów biznesu, którzy chcą zwiększać zaangażowanie, wzmacniać kulturę organizacyjną i budować miejsca pracy, w których ludzie mogą się rozwijać.
O badaniu „Szczęście w Pracy Polaków”
To jedno z najdłużej prowadzonych badań dobrostanu zawodowego w Polsce. Od 9 lat dostarcza rzetelnych insightów wspierających firmy w tworzeniu strategii HR, komunikacji wewnętrznej i programów wellbeingowych.
Zaproszenie do udziału
Zapraszamy organizacje, które chcą przejść od deklaracji do realnych działań i zmienić kulturę pracy w przewagę konkurencyjną.
- Miejsce: Gdańsk, al. Grunwaldzka 472, Budynek STAR, 34. piętro
- Data: 27 listopada 2025, godz. 10:00–16:30
Więcej informacji i agenda konferencji:
https://happyhr.jobhouse.pl/