Autor: Informacja prasowa

.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Zamawianie jedzenia z dostawą popularniejsze niż przed pandemią

Jak wynika z danych raportu ARC Rynek i Opinia, co czwarty Polak chętniej niż przed pandemią zamawia jedzenie z dostawą. 22% osób mieszkających w naszym państwie przynajmniej raz w tygodniu korzysta z tej formy dostarczania posiłków1. Ta tendencja wzrasta, a w związku z tym tworzone są kolejne miejsca pracy dla osób przygotowujących i rozwożących jedzenie do klientów. Jak wygląda sytuacja w segmencie delivery i gdzie szukać pracowników, którzy mieliby obsługiwać ten rynek?

Czytaj więcej

„Zrozum. Poczuj. Działaj!” – zadbaj o zdrowie psychiczne i emocjonalne w środowisku pracy

"Zrozum. Poczuj. Działaj!" to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna, wspierająca zdrowie psychiczne i emocjonalne Pracowników i Pracodawców. Organizatorem działań są Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej wraz z Grupą ArteMis.

Czytaj więcej

6 rzeczy, jakie możesz zrobić, aby zmniejszyć poczucie izolacji pracowników… po blisko roku pracy zdalnej

Samotność nie wpływa pozytywnie na zdrowie człowieka. Jej szkodliwy wpływ naukowcy porównują z wypalaniem dziennie 15 papierosów . To nie jest dobra wiadomość dla milionów ludzi, którzy obecnie za sprawą pandemii żyją i pracują w przedłużającej się izolacji. Dla ich przełożonych też nie. Wydawać by się mogło, że zarówno pracodawcy, jak i ich pracownicy największe wyzwania związane z nagłą koniecznością przejścia na zdalny model pracy mają już za sobą. Tych wyzwań było wiele: poczynając od szybkiej nauki posługiwania się systemami wideokonferencyjnymi po umiejętność znajdywania równowagi pomiędzy pracą w domu a zobowiązaniami rodzinnymi. Jednak na dłuższą metę tym, co pracownikom może najbardziej dokuczać jest praca w izolacji od zespołu, powodująca uczucie samotności.

Czytaj więcej

Rozwój kompetencji menedżerskich – wyzwanie menedżerów czy jednak działu HR? Ogólnopolskie badanie HR

Odwaga menedżerska, motywowanie i budowanie zaangażowania oraz odporność psychiczna to w ocenie HR najważniejsze kompetencje menedżerów wyższego i średniego szczebla. Jak menedżerowie powinni rozwijać te kompetencje i jaka jest rola działu HR w tym zakresie? Więcej w opublikowanym raporcie Talent Deveploment Institute „Priorytety rozwojowe dla kadry menedżerskiej w nowej rzeczywistości. Ogólnopolskie badanie HR”.

Czytaj więcej