Dołącz do czytelników
Brak wyników

INFO & BUSINESS

18 sierpnia 2021

Wyniki konkursu dla firm #Radośćwpracy

0 576

Czerwiec to szczególnie ważny dla Katalogu Marzeń miesiąc. Firma obchodzi wtedy swoje urodziny i zawsze organizuje ciekawe akcje, w których każdy może wziąć udział. O konkursie dla firm #radośćwpracy pisaliśmy wcześniej w artykule. W środę 30.06.2021 w warszawskim biurze Katalogu Marzeń finalistom konkursu zostały wręczone nagrody. Wyłoniono również zwycięzcę! Kto wygrał 10 000 złotych na spełnianie marzeń?

Zadanie konkursowe - co należało zrobić, aby wygrać?

Należało wybrać dowolne vouchery na przeżycia z Katalogu Marzeń i określić, w jaki sposób można wykorzystać je w swojej organizacji. Budżet z założenia nie był ograniczony, aby uczestników mogli całkowicie skupić się na stworzeniu planu i wcieleniu go w życie. Zgłoszenia można było przesłać w dowolnej formie. Wystarczyło opisać, nagrać, przedstawić swój pomysł na zdjęciu czy prezentacji – wszystkie formy były dozwolone – i przesłać do swoje zgłoszenie przez formularz na stronie www.b2b.katalogmarzen.pl/radosc-w-pracy/
 

POLECAMY


Wyniki konkursu dla firm #radośćwpracy

I miejsce i 10 000 złotych na spełnianie marzeń w pracy: Majorel Polska

Nagroda 500 złotych na dowolne prywatne marzenia dla zgłaszającej zwycięski pomysł: Pani Patrycja Balcerzak z Majorel Polska

II miejsce i 1000 złotych: LogicAI

III miejsce i 1000 złotych: Ninja Park Jumpownia

Dodatkowe, nieplanowane wcześniej wyróżnienia otrzymały firmy Aslandi, Kancelaria Księgowo-Podatkowa AV oraz Fundacja Kuźnia Talentów. Serdecznie gratulujemy laureatom, a pozostałych zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu!
 


Wywiad z Patrycją Balcerzak z Majorel Polska, która przesłała zwycięskie zgłoszenie

Pani Patrycja Balcerzak przygotowała zgłoszenie firmy Majorel Polska i przesłała je już na początku trwania konkursu. Zadaliśmy Jej kilka pytań! Sami zobaczcie, jak pozytywnie ocenia udział w konkursie. Jej słowa na pewno pomogą Wam podjąć decyzję o udziale w kolejnej edycji konkursu #radośćwpracy. Cały wywiad jest dostępny na LinkedInie Katalogu Marzeń.
 


Kolejna edycja konkursu dla firm

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie o kolejnej edycji konkursu dla firm, zapisz się na Radość w pracy i nie przegap szansy na 10 000 złotych na spełnianie marzeń dla Twojej firmy!

Partnerzy medialni konkursu Radość w pracy

Wieść o konkursie nie dotarłaby do tak wielu osób, gdyby nie nasi Partnerzy Medialni:

Dziękujemy za wsparcie Bieg Firmowy, Brief, HR Business Partner, Korpo Voice, Manager24.pl, Marketer+, Menedżer Produkcji, Nowa Sprzedaż!
 

 

 

Przypisy