Jesteśmy RED

Temat tygodnia

W CD PROJEKT RED pracują osoby reprezentujące ponad 40 narodowości. To właśnie wielokulturowe, różnorodne środowisko pracy pozwala nam tworzyć barwne, fantastyczne światy gier, w których każdy_a odnajdzie cząstkę siebie.

Kim jest RED_ka?

CD PROJEKT RED to działające od 20 lat studio tworzące gry komputerowe. Tworzą je ludzie z całego świata, reprezentujący wiele specjalizacji. Jesteśmy kreatywnym środowiskiem złożonym z artystów_ek, programistów_ek, testerów_ek, developerów_ek, ale także osób z publishing i back office (np. księgowości, administracji, IT), czyli obszarów występujących również w innych organizacjach. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda osoba jest inna – jak wszędzie, są wśród nas silne osobowości, indywidualiści_stki, ale też osoby o cechach introwertywnych i ekstrawertywnych. Niezależnie od różnic, mówimy o sobie RED – podkreślamy, że jesteśmy społecznością, chcemy czuć się akceptowani_e, by móc wyrażać siebie w komfortowy i bezpieczny sposób.

REKLAMA

Inkluzywna firma, czyli jaka?

Inkluzywna organizacja włącza i szanuje każdą osobę, i nie są tu istotne żadne kryteria – liczą się empatia i wrażliwość na drugiego człowieka. Dlatego stworzenie komfortowego i bezpiecznego środowiska pracy powinno uwzględniać potrzeby wszystkich, włączając w to grupy niedoreprezentowane, a podstawą są szacunek i akceptacja wobec każdej osoby. W REDzie, niezależnie od liczby wprowadzonych inicjatyw, wciąż jesteśmy na początku tej drogi, mamy też świadomość, że nigdy się ona nie skończy.

Dział Culture, Diversity & Inclusion działa pod obecną nazwą niecały rok. Rolą komunikacji wewnętrznej jest m.in. tworzenie kultury organizacyjnej zgodnej z wartościami firmy, dlatego zmiana nazwy była dla nas oczywista. Działania CDI obejmują wiele różnych obszarów, w tym...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań magazynu "HR Business Partner"
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych artykułów w wersji online
  • Możliwość pobrania materiałów dodatkowych
  • ...i wiele więcej!

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI