Autor: Marta Eromin

Marta Eromin od piętnastu lat pracuje w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Jest absolwentką Andragogiki na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych na ALK: HR Biznes Partnering i Zarządzanie Kapitałem Ludzkim. Przez siedem lat pracowała w agencjach doradztwa personalnego zajmując się kompleksową obsługą klientów w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. W roli HR Business Partnera od 11 lat a od 6 lat HR Business Partner w DHL Parcel Polska. W swojej roli nie tylko wspiera biznes ale prowadzi również projekty HRowe i ogólnofirmowe, takie jak: Wonder Mums, Ludzi na szczyt, Liderki w logistyce czy też LiderSpot. Ukończyła liczne warsztaty i szkolenia w dziedzinie zarządzania strategicznego, zarządzania zasobami ludzkimi. Jest certyfikowanym coachem, posiada również certyfikat Extended Disc oraz PRINCE 2 Foundation.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Firma z potencjałem. Case study DHL Parcel

DHL Parcel Polska to lider polskiego rynku przesyłek krajowych i prekursor wdrażania innowacyjnych rozwiązań e-commerce, przeznaczonych dla klientów w Polsce i Europie. Jest częścią Grupy DPDHL, globalnej organizacji zatrudniającej ponad 500 000 pracowników na całym świecie. W DHL Parcel wykorzystujemy wiedzę w dziedzinie krajowych oraz międzynarodowych przesyłek drogowych, docierając do 28 krajów Unii Europejskiej. Wyspecjalizowany system wyłaniania potencjałów to precyzyjnie zaprojektowany proces w DHL. Panele menedżerskie to coroczne spotkania kadry menedżerskiej, na których omawiani są menedżerowie oraz wskazane potencjały. Spotkania odbywają się raz w roku, przed oceną roczną. W zeszłym roku zrealizowaliśmy około 40 spotkań panelowych, podczas których omówiliśmy pracę ponad 400 osób.

Czytaj więcej

HR w niestabilnym środowisku biznesowym – jak HR Business Partnerzy w DHL wspierają

Tam gdzie biznes działa w środowisku, w którym jedyną pewną rzeczą jest ciągła zmiana, rola HR jest szczególnie ważna. Już kilka lat temu firma DHL zrozumiała, że dla rozwoju potrzebuje struktur HR, które będą zarazem stabilne i elastyczne, ale przede wszystkim będą bardzo blisko biznesu

Czytaj więcej