Dołącz do czytelników
Brak wyników

WIEDZA I INNOWACJE

24 marca 2020

EDBAK Proscreen – szyba plexi uniemożliwiająca rozprzestrzenianie chorób drogą kropelkową

53

EDBAK, europejski wiodący mocowań do ekranów LCD i projektorów, zaprojektował szybę plexi Proscreen, która ochroni przed bezpośrednim kontaktem i możliwością zarażenia pomiędzy klientami i sprzedawcami lub współpracownikami w biurze.

Proscreen może być używany w biurach, urzędach, na stacjach benzynowych, w biurach typu open space, aptekach albo recepcjach ośrodków medycznych lub gdziekolwiek indziej, gdzie może dojść do bezpośredniego kontaktu pomiędzy sprzedawcami, klientami lub osobami pracującym przy biurkach obok. To sposób na zredukowanie ryzyka zarażenia się chorobami przenoszonymi drogą kropelkową: podczas mówienia, kaszlenia lub kichania. Edbak Proscreen sprawdza się szczególnie wtedy, kiedy niemożliwe jest utrzymanie rekomendowanego dystansu min. 1 metra, ponieważ utrudniałoby to porozumiewanie się.

Przezroczysty ekran plexi jest produkowany w dwóch rozmiarach (100 cm x 75 cm x 4 mm lub 50 cm x 75 cm 4 mm) i może być montowany do biurka lub stanowić element wolnostojący. Możliwe jest także zamówienie samego ekranu bez uchwytów.

Ekran EDBAK Proscreen zwiększa higienę i bezpieczeństwo w miejscu pracy i jest łatwy w utrzymaniu czystości.

Producent oferuje też możliwość dostosowania rozmiaru i grubości ekranu do indywidualnych wymagań zamawiającego.

Dodatkowe informacje:

Manhattan Warsaw (Agencja PR):
Katarzyna Kamińska
Tel.:  +48 574 076 130
E-mail: kkaminska@mnhtninc.com

EDBAK Sp. z o.o. :

Michał Komor
Specjalista ds. marketingu
Tel: +48 502 551 512
E-mail: michal.komor@edbak.pl

O Edbak:
Edbak Sp. z o.o. to wiodący europejski producent innowacyjnych systemów mocowań do ekranów LCD oraz projektorów. Firma w ofercie posiada pełną gamę produktów dla branży Digital Signage, IT oraz AV. Spółka oferuje m.in. uchwyty ścienne i sufitowe do ekranów, uchwyty biurkowe do monitorów, uchwyty do projektorów, standy i obudowy do tabletów, standy i wózki konferencyjne oraz projektowane i dostosowywane do potrzeb każdego klienta konstrukcje do wielomonitorowych ścian video, jak również obudowy do infokiosków. Produkty Edbak cenione są zarówno w kraju jak i za granicą, a ich jakość i niezawodność potwierdzają prestiżowe realizacje. Edbak Sp. z o.o., to również innowacyjne centrum obróbki metali, w którym projektowane oraz tworzone są wszystkie produkty firmy, i producent komponentów. Przedsiębiorstwo posiada własny dział R&D, dział kontrukcyjny i specjalistyczne maszyny do pomiaru jakości.

Przypisy