Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

7 maja 2020

Działamy dla przedsiębiorców pod patronatem Ministerstwa Rozwoju

0 497

Lokalnych mikroprzedsiębiorców nadal można wspierać, wpłacając zaliczkę za usługę wykonaną w przyszłości. Firmy mogą także skorzystać z bezpłatnych porad prawnych i webinariów biznesowych. Kampania „Nie pozwolę ci się zamknąć” oraz projekt #SolidarnizBiznesem Krajowej Izby Gospodarczej zostały objęte honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju.

Od Pomorza po Śląsk, od salonów kosmetycznych po serwisy samochodowe – lokalni przedsiębiorcy włączają się w akcję „Nie pozwolę ci się zamknąć” zainicjowaną przez KIG i zachęcają swoich klientów do wpłat zaliczek na usługi wykonane w przyszłości. Zdarza się też, że dodają w prezencie bonusy od siebie. Akcja „Nie pozwolę ci się zamknąć” spotkała się z pozytywnym odbiorem przedsiębiorców, władz oraz mieszkańców miast i mediów.

POLECAMY

– Celem KIG od 30 lat działalności jest m.in. wspieranie przedsiębiorczości i działalności firm w Polsce. W obecnej szczególnej sytuacji wywołanej przez Covid-19 każdego dnia ekonomiści przekazują nam niezbyt optymistyczne prognozy, wiele firm, zwłaszcza małych jest zagrożonych. Dzięki tej akcji oraz projektowi #SolidarnizBiznesem możemy być blisko przedsiębiorców i odpowiedzieć na ich potrzeby. To dla nas wyróżnienie, że te działania swoim patronatem honorowym objęło Ministerstwo Rozwoju – podkreśla Ewa Janus-Khouri, Dyrektor Zarządzająca Centrum Kreatywności Targowa, p.o. Dyrektora Biura Komunikacji Krajowej Izby Gospodarczej.

Cały czas można dołączyć do akcji. Wystarczy zapoznać się z regulaminem, udostępnić materiały graficzne ze strony KIG https://kig.pl/nie-pozwole-ci-sie-zamknac/, a posty otagować  #niepozwolecisiezamknac. „Nie pozwolę ci się zamknąć” opiera się na wzajemnym zaufaniu i kontakcie klienta i mikroprzedsiębiorcy. KIG nie pośredniczy w tej relacji.

Akcja jest monitorowana pro bono przez Instytut Monitorowania Mediów (IMM).

#SolidarnizBiznesem i jeszcze więcej działań dla przedsiębiorców 

Akcja „Nie pozwolę ci się zamknąć” odbywa się w ramach projektu #SolidarnizBiznesem, w którym KIG realizuje jeszcze więcej działań skierowanych do przedsiębiorców, a także podejmuje szeroko zakrojoną aktywność doradczą, merytoryczną. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z bezpłatnych alertów prawnych przygotowanych przez Kancelarię WKB Lawyers, obejmujących cykl artykułów na temat m.in. zamówień publicznych, zatrudnienia pracowników, RODO. KIG objęła patronatem w ramach #SolidarnizBiznesem portal pytajeksp...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań magazynu "HR Business Partner"
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych artykułów w wersji online
  • Możliwość pobrania materiałów dodatkowych
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy