Dołącz do czytelników
Brak wyników

Otwarty dostęp

12 lutego 2019

Zapowiedź III edycji konferencji "Wellbeing w praktyce"

0 716

"Jak stworzyć firmę, w której pracownicy są szczęśliwi i zadowoleni, pracują z pasją i zaangażowaniem, są efektywni, lojalni i zmotywowani, a firma osiąga ponadprzeciętne wyniki biznesowe?"

Tej tematyce poświęcona będzie III edycja konferencji Wellbeing w praktyce.  Nowy styl funkcjonowania nowoczesnej firmy.

Największe wydarzenie wellbeingowe w Polsce.

 

POLECAMY

Nowoczesne organizacje postrzegają ludzi jako kapitał, a nowy styl funkcjonowania uwzględnia holistyczne podejście do pracownika i dbałość o jego stan psychofizyczny kompleksowo w 6 obszarach: świadomości, zdrowia, relacji, miejsca pracy, kultury organizacyjnej oraz systemów i procesów.

Dbając o dobrostan pracowników, uzyskuje się w zamian wzrost efektywności, zaangażowania i lojalności wobec firmy, co bezpośrednio przekłada się nie tylko na wynik biznesowy, ale i pozytywny wizerunek organizacji.

Celem konferencji jest dostarczenie wiedzy, inspiracji, innowacyjnych i praktycznych rozwiązań związanych z dobrostanem pracowników.

Konferencja przeznaczona jest dla środowisk biznesowych: właścicieli i zarządów firm, kadry menadżerskiej, liderów, pracowników działów HR, CSR, EB, PR, coachów, trenerów biznesu, doradców personalnych, psychologów pracy, konsultantów zarządzania, a także innych osób zainteresowanych problematyką dobrostanu psychofizycznego (wellbeingu) i szczęścia pracowników.

Goście specjalni: Beata Kapcewicz, Jakub B. Bączek, Jaro Bieniecki z Raunmageddon oraz praktycy wellbeingu m.in. z Ikea Industry, Volvo, Velux, Kaufland, North Food, OpsTalent, Wellbeing Institute, odpowiedzą na pytania:

  • Jak skutecznie wdrażać wellbeing w organizacji?
  • Jak stać się liderem wellbeingu?
  • Jak brać z życia więcej i stawiać czoł...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań magazynu "HR Business Partner"
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych artykułów w wersji online
  • Możliwość pobrania materiałów dodatkowych
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy