Dołącz do czytelników
Brak wyników

Otwarty dostęp

12 lutego 2019

Zapowiedź III edycji konferencji "Wellbeing w praktyce"

316

"Jak stworzyć firmę, w której pracownicy są szczęśliwi i zadowoleni, pracują z pasją i zaangażowaniem, są efektywni, lojalni i zmotywowani, a firma osiąga ponadprzeciętne wyniki biznesowe?"

Tej tematyce poświęcona będzie III edycja konferencji Wellbeing w praktyce.  Nowy styl funkcjonowania nowoczesnej firmy.

Największe wydarzenie wellbeingowe w Polsce.

 

Nowoczesne organizacje postrzegają ludzi jako kapitał, a nowy styl funkcjonowania uwzględnia holistyczne podejście do pracownika i dbałość o jego stan psychofizyczny kompleksowo w 6 obszarach: świadomości, zdrowia, relacji, miejsca pracy, kultury organizacyjnej oraz systemów i procesów.

Dbając o dobrostan pracowników, uzyskuje się w zamian wzrost efektywności, zaangażowania i lojalności wobec firmy, co bezpośrednio przekłada się nie tylko na wynik biznesowy, ale i pozytywny wizerunek organizacji.

Celem konferencji jest dostarczenie wiedzy, inspiracji, innowacyjnych i praktycznych rozwiązań związanych z dobrostanem pracowników.

Konferencja przeznaczona jest dla środowisk biznesowych: właścicieli i zarządów firm, kadry menadżerskiej, liderów, pracowników działów HR, CSR, EB, PR, coachów, trenerów biznesu, doradców personalnych, psychologów pracy, konsultantów zarządzania, a także innych osób zainteresowanych problematyką dobrostanu psychofizycznego (wellbeingu) i szczęścia pracowników.

Goście specjalni: Beata Kapcewicz, Jakub B. Bączek, Jaro Bieniecki z Raunmageddon oraz praktycy wellbeingu m.in. z Ikea Industry, Volvo, Velux, Kaufland, North Food, OpsTalent, Wellbeing Institute, odpowiedzą...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy