Autor: Piotr Miller

Starszy specjalista ds. komunikacji wewnętrznej w BGK Specjalizuje się w komunikacji wewnętrznej w branży bankowej. Motywuje, angażuje oraz integruje pracowników, wykorzystując nowoczesne narzędzia komunikacji. Planuje i koordynuje kampanie wewnętrzne, które są efektywne i przyciągają uwagę.  Prywatnie fanatyk biegania i miłośnik piłkarskiej ekstraklasy.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

#ToDziecinnieProste wartości. Case study Banku BGK

Bank Gospodarstwa Krajowego jest polskim bankiem rozwoju — jedyną taką instytucją w Polsce. Naszym zadaniem jest budowanie silnej i stabilnej gospodarki. Zależy nam na rozwoju współpracy i aktywizowaniu sektora prywatnego i publicznego, aby zwiększać potencjał rozwoju społeczno-gospodarczego Polski. Z początkiem ubiegłego roku Bank Gospodarstwa Krajowego ogłosił nową strategię, misję i wizję na lata 2021-2025.

Czytaj więcej

#ToDziecinnieProste wartości

Wartości kierują tym, co robimy i jak żyjemy. Określają, co jest dla nas istotne, co chcemy osiągnąć, czym chcemy dzielić się z naszym otoczeniem. Nadają sens naszemu istnieniu. Organizacje wprowadzają swoje wartości, aby pracownicy zgodnie z nimi realizowali swoje zadania, ale również by kierowali się nimi w czasie pracy. Jak to zrobić? Czy jest to w ogóle możliwe w obecnych czasach, gdy część organizacji przeszła na pracę zdalną, a część na hybrydową? Oto, jak Bank Gospodarstwa Krajowego komunikuje nowe wartości.

Czytaj więcej

Zgrywalizowana przeprowadzka w czasie pandemii Banku Gospodarstwa Krajowego

Jest 15 czerwca 2020 r. W Banku Gospodarstwa Krajowego rozpoczynają się przeprowadzki pracowników z gmachu przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie do tymczasowej siedziby w Varso. Liczba zakażeń na koronawirusa maleje, a bank zaczyna pracę nad wprowadzeniem rotacyjnego systemu pracy. Zespół Komunikacji Wewnętrznej po raz kolejny staje przed dużymi wyzwaniami: jak zakomunikować nowy, rotacyjny model pracy? Jak przywitać pracowników, zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa w nowym budynku? Jak zaadaptować pracowników w nowym biurze? Odpowiedź na te właśnie pytania znajdziesz w tym artykule. Ale od początku…

Czytaj więcej