Dołącz do czytelników
Brak wyników

Temat Numeru

3 grudnia 2021

NR 25 (Listopad 2021)

Jak działa społeczność wśród byłych pracowników? Program Alumni w PwC

0 243

Program Alumni PwC to ponad 4 tys. profesjonalistów, kolegów i koleżanek, którzy na różnych etapach wspólnie zdobywali doświadczenie i się rozwijali, dzieląc podobne doświadczenia i wartości.

PwC jest obecne na polskim rynku od ponad 30 lat. To dzięki ludziom – aktualnym i byłym pracownikom – firma rozwija się oraz osiąga sukcesy na wielu płaszczyznach. Przez lata pracowało tutaj wiele osób, które kontynuują swoje kariery poza organizacją. Tworzą oni społeczność, którą łączą więzy zawodowe, biznesowe i koleżeńskie. Ta społeczność to członkowie Programu Alumni PwC.
Jest to normalna kolej ścieżki kariery i rozwoju, że część ludzi przychodząc do danej firmy, kiedyś z niej odejdzie w poszukiwaniu dalszych wyzwań. Jednak nawet jeżeli przestaną być pracownikiem danej organizacji, nadal mogą z nią współpracować przy projektach biznesowych, marketingowych i społecznych. 
Alumni są naturalnymi ambasadorami firmy, wzmacniają jej wizerunek i współtworzą markę. Bardzo cenna jest też możliwość wymiany doświadczeń z osobami, które pracowały kiedyś dla firmy, a teraz patrząc na nią z innej perspektywy, dzielą się spostrzeżeniami, które mogą nadać kierunek zmianom w samej organizacji.
Program Alumni z jednej strony umożliwia i ułatwia utrzymywanie relacji z osobami, z którymi pracowaliśmy, z drugiej zaś daje możliwość nawiązania relacji biznesowych. Nie można nie wspomnieć o celach rekrutacyjnych – zawsze miło nam powitać powracających do nas Alumnów.
Budowa i utrzymywanie relacji to fundament nie tylko biznesu, lecz także całego świata. Tworząc społeczność naszych byłych pracowników, dajemy platformę do ich podtrzymywania, wielostronnej...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań magazynu "HR Business Partner"
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych artykułów w wersji online
  • Możliwość pobrania materiałów dodatkowych
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy