Autor: Adam Walerjańczyk

Przedsiębiorca, trener, coach, konsultant. Od ponad dwudziestu lat związany z biznesem, a od dziesięciu ze światem rozwoju osobistego, który uważnie i krytycznie obserwuje. Współzałożyciel firmy szkoleniowo – doradczej Grupa SET, autor książek „Trening trenera” i „Event”. Zachęca do zdroworozsądkowego i świadomego korzystania z jakichkolwiek metod rozwoju osobistego.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Budowanie efektywnych struktur trenerskich

Po kryzysie z 2008 r. w wielu firmach obowiązki pracowników działów szkoleń przejęli menedżerowie. Szybko jednak dał się odczuć brak profesjonalnych trenerów. Obecnie organizacje wracają do koncepcji zatrudniania pracowników odpowiedzialnych za wdrażanie nowych członków zespołu, prowadzenie szkoleń czy coaching. I nie muszą w tym celu tworzyć nowego działu. Jedną z opcji jest wyłonienie spośród pracowników osób posiadających kompetencje potrzebne do pracy w roli trenera.

Czytaj więcej

HPI nowy wymiar patrzenia na efektywność organizacji poprzez rozwój efektywności pracowników

Model Human Performance Improvement cieszy się dużą popularnością za oceanem. W Polsce nadal jest nowinką, na którą z dystansem patrzy biznes. Jakie korzyści niesie dla organizacji wdrożenie modelu HPI i jak przekonać zarząd do inwestycji we wzrost efektywności procesów polityki personalnej? 

Czytaj więcej