Dołącz do czytelników
Brak wyników

Do tego filmu mają dostęp wyłącznie Prenumeratorzy

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań magazynu "HR Business Partner"
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych artykułów w wersji online
  • Możliwość pobrania materiałów dodatkowych
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Panel dyskusyjny: Zarządzanie poprzez budowanie zaangażowania

Anna Zarzycka

Doświadczony ekspert w budowaniu marek pracodawców i projektach employerbrandingowych. Autorka i współautorka programów w PKN ORLEN – Ambasador marki pracodawcy, programu stażowego Kierunek ORLEN. Opiekun kreatywny strony www.orlen.pl/kariera oraz promotor walki ze stereotypami płciowymi, m.in. poprzez kampanię „Takie zabawy nie tylko z synem/córką”. W swojej pracy wykorzystuje 15-letnie doświadczenie projektowe we współpracy z menedżerami wyższego szczebla i międzynarodowymi firmami, głównie z branż technologii, przemysłu, logistyki. Pracowała w międzynarodowych firmach rekrutacyjnych: Hays, Randstad, Morgan Philips (wcześniej Hudson Global Resources).

Jaromir Jędras

     

Karina Popieluch

Konsultant, Trener biznesu, Wykładowca Akademicki, Coach ICC. Absolwentka m.in. MBA HR, Akademii Profesjonalnego Trenera Biznesu oraz studiów na kierunkach: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz ZZL.

Ponad 25-letnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach menedżerskich w obszarze zarządzania produkcją oraz sprzedażą w sektorze B2B zdobywała współpracując głównie z klientami z branży FMCG, IT oraz finansów.

Pomysłodawca i kierownik pierwszych w Polsce studiów HR Business Partner i Senior HR Business Partner.

Członek rady merytorycznej magazynu HR Business Partner autorka bestselleru „HR Business Partner”.

Magdalena Woźniak

    

Mateusz Kusznierewicz

Żeglarz, mistrz olimpijski, mistrz świata. Kapitan polskiej reprezentacji na Żeglarski Mundial 2022. Założyciel Akademii Mistrzów

Michał Płaczkiewicz

Dyrektor działu HR i komunikacji korporacyjnej w Unum Życie TUiR SA

Radosław Drzewiecki

      

Tomasz Dziurko

VP of Engineering w SoftwareMill. Entuzjasta budowania relacji w miejscu pracy w oparciu na zaufaniu i adwokat pielęgnowania umiejętności miękkich na równi z technicznymi. Kiedyś jako programista Java był liderem technicznym małych i dużych zespołów. Obecnie korzysta z tych doświadczeń, wspierając ścieżki awansów i indywidualny rozwój programistów w SoftwareMill.