Dział: Wydarzenia

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

O biznesie na światowym poziomie. Impact’23 coraz bliżej

Już w maju biznesowe i technologiczne serce świata będzie bić nie w Nowym Jorku czy Londynie, ale w Poznaniu. To w stolicy Wielkopolski będziemy dyskutować o odpowiedzialnym biznesie, potrzebach świata, technologiach, ekonomii i polityce. Przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczo-ekonomicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Przyjrzyjmy się szczegółom agendy.

Czytaj więcej

Impact’23 zapowiada się imponująco. 10-11 maja w Poznaniu wystąpią najlepsi światowi mówcy i liderzy biznesu.

Najbardziej rozpoznawalni mówcy w kraju i na świecie z Nassimem Talebem i Natalie Portman na czele, 7 scen, ponad 500 speakerów, 23 ścieżek tematycznych, warsztaty dla liderów biznesu i konkurs dla startupów z Polski wspierany przez Sebastiana Kulczyka i Puls Biznesu – to plan na dwa dni Impact’23, najważniejszego w Polsce i tej części Europy kongresu gospodarczo-technologicznego, który w maju 2023 r. odbędzie się w Poznaniu.

Czytaj więcej

Już niebawem kolejna konferencja #byckobietaonotour

Rezerwujcie 01.04 w kalendarzu! Spotykamy się w Starym Browarze w Poznaniu. Trzeba tam być.

Czytaj więcej

Przeciwdziałanie mobbingowi i innym niepożądanym zjawiskom w firmach. 19-20 stycznia

Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej wraz ze współorganizatorami oraz partnerami merytorycznymi zaprasza na konferencję pod tytułem „Przeciwdziałanie mobbingowi i innym niepożądanym zjawiskom w firmach”. Konferencja odbędzie się 19 stycznia 2023 r., po której nastąpi dzień warsztatów – 20 stycznia. Konferencja odbędzie się w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Czytaj więcej

„Siła kobiet” – Well.hr analizuje praktyki firm i podpowiada, jak zadbać o rozwój i wellbeing kobiet w organizacji

Warszawa, 30.11.2022: Kobiety stanowią połowę społeczeństwa i przeważają wśród absolwentów wyższych uczelni. To ogromny potencjał. Niestety, w dużej mierze niewykorzystany. Przed pandemią wydawało się, że jesteśmy na dobrej drodze do osiągnięcia równości kobiet i mężczyzn na rynku pracy. Covid-19 cofnął zachodzące zmiany. Jednocześnie wpłynął negatywnie na samopoczucie kobiet, które przez wiele miesięcy łączyły obowiązki zawodowe i opiekuńcze. Coraz więcej firm dostrzega ten problem i uruchamia adresowane do kobiet programy - wynika z przygotowanego przez Well.hr raportu „Siła kobiet”.

Czytaj więcej

Universum – Najatrakcyjniejsi Pracodawcy w Polsce 2022

Na podstawie badania preferencji studentów prowadzonego przez Universum powstają Rankingi Najbardziej Atrakcyjnych pracodawców, a o udziale w badaniu konkretnych firm decydują odpowiedzi samych ankietowanych. Wyniki pomagają w tworzeniu kampanii employer brandingowych, a same rankingi Universum służą pracodawcom na całym świecie jako instrument kontrolny do pomiaru atrakcyjności organizacji w stosunku do określonych grup docelowych.

Czytaj więcej

Konferencja „Focus na Menedżera. Lider wczoraj, dziś i jutro”

Czego możemy nauczyć się na cudzych błędach o zadaniach lidera w kryzysie? Jak z klęski zrobić sukces? Jakie są skuteczne praktyki zarządzania? Konferencja "Focus na Menedżera. Lider wczoraj, dziś i jutro" organizowana przez EY Academy of Business już 5 grudnia!

Czytaj więcej

Ruszyła rejestracja na Impact’23, polski kongres o światowym rozmachu. Wśród gości autor „Czarnego łabędzia” Nassim Taleb

Najbardziej rozpoznawalni mówcy w kraju i na świecie z Nassimem Talebem na czele, sześć scen, nowe ścieżki tematyczne, warsztaty dla liderów biznesu i konkursy start-upowe – to plan na dwa dni Impact’23 - najważniejszego w Polsce i tej części Europy kongresu gospodarczo-technologicznego, który w maju 2023 r. odbędzie się w Poznaniu.

Czytaj więcej

Dokąd zmierzasz rynku pracy? Raport Future 2022/2023. Rynek pracy i zawody przyszłości

Przewaga pracy hybrydowej nad zdalną i stacjonarną, nowa funkcjonalność przestrzeni biurowych czy konieczność wdrożenia diversity & inclusion management – to główne trendy rynku pracy na najbliższe lata. Jakim wyzwaniom muszą sprostać zarówno organizacje i liderzy, jak też sami pracownicy, aby utrzymać się na rynku? „Raport Future 2022/2023. Rynek pracy i zawody przyszłości” autorstwa Kasi Syrówki wskazuje kierunki w kontekście rozwoju zawodowego oraz stabilności zatrudnienia.

Czytaj więcej