Autor: Żaneta Żak

Menadżer z 10 letnim doświadczeniem w branży retail. Psycholog organizacji. Od kilku lat odpowiada za jakość wdrożeń i szkoleń u największego prywatnego pracodawcy w Polsce – Jeronimo Martins Polska. W perfekcyjnie zaplanowanym kalendarzu łączy zadania lidera rozproszonego zespołu szkoleniowego i kierownika projektów wdrożeniowych. Ciągle poszukuje nowych wyzwań i świetnie czuje się w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy.
Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Program ambasadorów marki, który staje się sukcesem. Case study firmy JYSK

Wszystko, co robimy w JYSK, ma swoje źródło w naszych wartościach. Jesteśmy firmą o skandynawskich korzeniach, w której stawiamy na rozwój i budowanie zaangażowania naszych pracowników, a współpracę opieramy na zaufaniu. Program ambasadorski JYSKfluencer łączy w sobie wszystkie te przymioty.

Czytaj więcej

Onboarding w dużej organizacji

Ustrukturyzowany i dobrze przeprowadzony onboarding zwiększa z 30 do 91% liczbę pracowników, którzy postanawiają pozostać dłużej w organizacji (wg danych 
Aberdeen Group). Jak zatem Biedronka opracowała proces wdrażania pracowników u siebie w organizacji? Poznaj sześć kroków do świetnego wdrożenia i dowiedz się, jak krok po kroku pracują na miano lidera w onboardingu.

Czytaj więcej