Autor: Przemysław Kadula

Założyciel i Prezes Zarządu Everuptive sp. z o.o.

Przedsiębiorca kierujący się wizją transformacji rynku pracy oraz pełnego wykorzystania potencjału człowieka. Wyróżniony na liście Forbes „30 under 30” zestawieniu 30 najzdolniejszych Polaków przed 30. rokiem życia. Od 2009 Founder i CEO portalu edukacyjnego Notatek.pl. Współtwórca platformy szkoleniowej Skillveo oraz rozwiązania rekrutacyjnego Talent Place, w którym pełni rolę Dyrektora Zarządzającego. W zestawieniu, wykreowane przez Przemka Kadulę produkty tworzą grupę Everuptive, która wprowadza rynek pracy w erę digitalizacji i sharing economy.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Crowdstaffing odpowiedzią na zmieniający się rynek pracy

W czasach pod tytułem „praca szuka człowieka” potrzebne jest nowe podejście do rekrutacji – aktywne, skalowalne i nastawione na najwyższą jakość. Skutecznie wychodzić do kandydatów i pozyskiwać najlepszych specjalistów dla pracodawców w krótkim czasie pozwala crowdstafiing, czyli rekrutacja przez społeczność.

Czytaj więcej

Zmiany na rynku pracy to czas dla nowych liderów

O zmianach na rynku pracy, ekonomii współdzielenia, pracy hybrydowej oraz micie drogiej rekrutacji zewnętrznej rozmawiamy z Przemkiem Kadulą – założycielem i dyrektorem zarządzającym Talent Place, pierwszej w Polsce agencji crowdstaffingowej.

Czytaj więcej