Autor: Piotr Kolmas

Piotr specjalizuje się we wdrażaniu zmian i kształtowaniu przywództwa w organizacjach. Doradza zarządom, pomaga budować i wzmacniać zespoły zarządcze. Mentoruje start-upom – rozwija założycieli i przygotowuje ich do działania w warunkach konkurencyjnego rynku. 

Jest współautorem koncepcji Przywództwa Angażującego i metody aktywizacji pracowników 4Q&Check. Współautor książki "Angażujący Lider", autor książki "Sprzedaż pogłębiona 2.0".

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Lider - Księgowy czy Himalaista?

W minionym tygodniu miałem przyjemność przeprowadzić rozmowę z liderem, który zabiera kilka tysięcy ludzi na Wielką Wyprawę. To kolejna wyprawa tej organizacji i jej liderów. Tym razem ruszają znacznie wyżej niż poprzednio. Tym razem w Wyprawie wezmą udział uczestnicy z innej organizacji. Po raz pierwszy ruszą zdobywać szczyt w różnorodnym kulturowo środowisku.

Czytaj więcej

Z serca czy z portfela

W zależności od organizacji, co rok, co pół roku, albo co kwartał stawiamy cele. Umawiamy się z naszym pracownikiem, że osiągnie on oczekiwane rezultaty. Żeby wzmocnić jego motywację, umawiamy się z nim, że gdy stanie się w wyznaczonym czasie to, co zakontraktowaliśmy, obdarzymy go odpowiednim bonusem.

Czytaj więcej