Autor: Małgorzata Henke

Certyfikowany trener biznesu i menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem  w biznesie. Absolwentka MBA Oxford Brooks University oraz szkoły coachingu Centre for Coaching w Londynie. Licencjonowana konsultantka Mental Toughness – MTQ48. Kontakt: www.malgorzatahenke.pl, email: kontakt@malgorzatahenke.pl

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Bezpieczeństwo psychologiczne w zespole. W jaki sposób HR Business Partner może wspierać lidera w pracy nad tym obszarem?

Cisza będzie zwyciężać wszędzie tam, gdzie pracownik będzie obawiał się psychologicznych konsekwencji dla siebie. Czy opłaca się organizacji tworzyć atmosferę, w której pracownicy nie zgłaszają uwag i siedzą cicho? Zdecydowanie nie. Dlatego to organizacja, a konkretnie menedżerowie zespołów powinni zadbać o taką atmosferę, w której pracownikowi będzie się opłacało tę ciszę przerwać. Atmosferę bez strachu.

Czytaj więcej

Jak zarządzać energią pracowników i budować ich odporność psychiczną?

Pracujemy dużo, ale często nieefektywnie. Odczuwanie zbyt wysokiego poziomu napięcia i stresu bezpośrednio i negatywnie wpływa na koncentrację, wydajność i jakość podejmowanych decyzji. Pracownicy przenoszą związane z pracą emocje i myśli do domu, gdzie nie mogą się prawidłowo zregenerować. Tak buduje się pętla chronicznego stresu i zmęczenia.

Czytaj więcej