Autor: Łukasz Szymula

Country Menedżer Polska & CEE w Tradedoubler. Ma 20 lat doświadczenia w digital marketingu, a także jako międzynarodowy menedżer. Jest trenerem biznesu, coachem, twórcą kilku start-upów oraz członkiem rad nadzorczych, m.in. Izby Gospodarki Elektronicznej.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Less is more, czyli 6-godzinny czas pracy

W lipcu 2019 r. jako zarządzający polskim oddziałem firmy Tradedoubler (firma z obszaru digital performance marketingu) rozpocząłem wdrożenie 6-godzinnego czasu pracy wraz z elastycznym czasem pracy i dowolnością w pracy zdalnej. Cały projekt był wdrożony w modelu „evidence based”, co pozwoliło nam na dokładne sprawdzanie wpływu skróconego czasu pracy na istotne parametry biznesowe i organizacyjne. Skrócony czas pracy przyniósł nam świetne, mierzalne efekty, choć nadal mam świadomość konieczności dalszych zmian w organizacji – tego typu projekty nigdy się nie kończą, gdyż wymagają ciągłych usprawnień, reagowania na zachodzące zmiany itp.

Czytaj więcej

Klucz do zaangażowania zespołu

Jako Country Menedżer w Tradedoubler od 10 lat, nie mam lokalnych struktur HR i sam wchodzę w buty HR menedżera. Każdy z naszych menedżerów bierze odpowiedzialność za rekrutację, dobierając odpowiednie osoby do zespołu i stymulując ich zaangażowanie.

Czytaj więcej