Autor: Karolina Kubala

Employer Branding Process Lead, Capgemini Polska

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Czy czas to... nowy benefit? Case study firmy Revolut

Czas. Często określany jako najcenniejsza waluta świata. Nie da się go kupić. Straconego czasu nie da się odzyskać. Wraz z rozwojem technologicznym mamy wrażenie, że mamy go też coraz mniej. Dzieje się dużo – każdy za czymś pędzi i stara się ze wszystkim zdążyć – kariera, rodzina, podróże, spotkania towarzyskie, czas na social media, pasje i wypoczynek – ciężko to wszystko zmieścić w 24-godzinnej dobie. W Revolut chcemy, aby nasi pracownicy mogli mieć więcej czasu dla siebie, dlatego rozszerzyliśmy naszą ofertę benefitów o te związane z czasem i elastycznością.

Czytaj więcej

Happy Birthday Work Anniversary!

Lubimy doceniać pracowników z dużym stażem pracy. Dziesięć czy piętnaście lat u jednego pracodawcy to już wystarczający powód, by podziękować mu za wkład w rozwój firmy. Jednak czy naprawdę musimy czekać aż pięć, dziesięć czy piętnaście lat, by docenić naszych pracowników i pokazać im, że są dla nas wartościowi? 
Czy nie lepiej budować więź od samego początku i pomóc naszym pracownikom poczuć przynależność?
Jak obchodzić każdą rocznicę zatrudnień w firmie, która zatrudnia kilka tysięcy osób, tak by nie zrujnować przy tym budżetu firmowego? 

Czytaj więcej