Autor: Dorota Sawicz

Od wielu lat jest Dyrektorem Personalnym Grupy LUX MED. Posiada bogate doświadczenie w opracowywaniu skutecznej strategii HR i zarządzaniu wszystkimi procesami HR, w tym zarządzaniu talentami, rozwojem ludzi i zarządzaniu efektywnością. Koncentruje się na tworzeniu dobrego miejscapracy opartego na solidnych wartościach, integracji kultur po fuzjach i przejęciach, a także budowaniu efektywnego modelu HR.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak zbudowano dobrostan w LUX MED?

Grupie LUX MED troskę o zdrowie stawiamy na pierwszym miejscu. Dbamy o społeczeństwo i środowisko, bo jesteśmy przekonani, że tylko razem tworzą one dogodne warunki do zdrowego życia. Od 30 lat nieustannie się rozwijamy – obecnie tworzymy największą w Polsce sieć prywatnych centrów medycznych i szpitali. W 2019 r. otworzyliśmy Poradnie Zdrowia Psychicznego Harmonia, których rola w okresie pandemii i wojny w Ukrainie okazała się kluczowa. Odpowiedzialność i odważne podążanie za zmianami pomagają nam zdobywać zaufanie pacjentów oraz największych ambasadorów marki – naszych pracowników.

Czytaj więcej

Transfer personelu w okresie pandemii

W LUX MED zatrudniamy 16 tys. osób w 240 placówkach medycznych w całej Polsce. 
Zapewniamy kompleksową opiekę – ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną, stomatologiczną, długoterminową. Słuchamy i dbamy o każdego pacjenta, otaczając go pełną i nowoczesną opieką. Wspieramy profilaktykę i zapewniamy skuteczne leczenie. 

Czytaj więcej