Dołącz do czytelników
Brak wyników

Efektywność

5 października 2018

X edycja konferencji HRcamp

0 851

Już 9 października odbędzie się X edycja kultowej już konferencji HRcamp, organizowanej przez Employer Branding Institute. To doskonała okazja do inspiracji i dzielenia się doświadczeniem z autorytetami i profesjonalistami z branży HR i Employer Brandingu.

 

POLECAMY

HRcamp to jedna z największych konferencji branżowych w Polsce, gromadząca co roku ponad 350 uczestników. Skierowana jest głównie do specjalistów z działów HR, employer brandingu, marketingu, szkoleń i rozwoju. To również szansa na spotkanie osób decyzyjnych z międzynarodowych oraz polskich organizacji.

Przyciągaj. Zatrzymaj. Monitoruj.

HRcamp od lat charakteryzuje się wysokim poziomem merytorycznym oraz unikalną tematyką i międzynarodową rangą wydarzenia. W tym roku wśród prelegentów znaleźli się między innymi Kacper Sawicki z Papaya Films, Sebastian Drzewiecki z GSK oraz Marcel Horvath z Virgin Pulse. Całodzienna konferencja została podzielona na 3 bloki tematyczne - Przyciągaj, Zatrzymaj i Monitoruj - uwzględniające prelekcje, panele dyskusyjne oraz praktyczne warsztaty.

Wizerunek pracodawcy to wypadkowa wielu działań. Od zadbania o procesy rekrutacyjne, przez dostosowanie komunikacji do grup docelowych, do spójnych, zgodnych z wartościami działań wizerunkowo-rekrutacyjnych. Podczas prelekcji ze ścieżki Przyciągaj zaprezentujemy best practices z zakresu rekrutacji, employer brandingu i wizerunku pracodawcy.

Odpowiedni dobór benefitów i ścieżek kariery to jedne z głównych czynników warunkujących zgrany i dobrze funkcjonujący team. W dzisiejszych czasach wellbeing to coś więcej niż nagłówek w artykule HR. Więcej o tym jak utrzymać i rozwijać talenty w organizacji opowiedzą prelegenci ze ścieżki Zatrzymaj.

Podstawa strategii i analityki to jeden z głównych obszarów do opanowania przez entuzjastów employer brandingu. Bez wskaźników nie możemy być przekonani o słuszności jakichkolwiek działań. W trakcie wystąpień ze ścieżki Monitoruj przekonamy się, że w obszarze HR i EB mamy ich naprawdę dużo!

X lat tradycji

To już X raz, kiedy zapraszamy wszystkich głodnych HRowej wiedzy, kontaktów i inspiracji. Poprzednie edycje miały miejsce w warszawskim Kinie Praha, w tym roku spotkamy się w hotelu Airport Okęcie.

„Za nami kilka lat spotykania się co roku w świetnej i nieformalnej atmosferze. Z roku na rok jest dużo więcej wystąpień i są coraz lepsze. My też jako HRowcy się w tym kształcimy, szlifujemy swoje kompetencje. Również coraz lepsze są te wdrożenia, które się dzieją w polskim HR i to naprawdę widać...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań magazynu "HR Business Partner"
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych artykułów w wersji online
  • Możliwość pobrania materiałów dodatkowych
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy