Autor: Weronika Komorowicz

Ekspert ds. Rekrutacji, z Lidlem związana jest od 4 lat. Swoją karierę w firmie rozpoczęła od stażu w 2016 r. Od dwóch lat koordynuje projekt 
„The Lidl Way To Career” – dba o poprawny przebieg całego procesu oraz jest wsparciem dla stażystów, którzy rozpoczynają pracę w firmie. 
Ogromną satysfakcję czerpie z koordynowania wakacyjnego programu stażowego, pamiętając że jeszcze 4 lata temu sama była jego uczestniczką. 

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Do startu, gotowi... Lidl!

Program The Lidl Way to Career prowadzimy w Lidlu już od dziewięciu lat. Co roku w jego ramach pod skrzydła naszej firmy trafia średnio 40 osób. Część z nich pozostaje z nami na dłużej, kontynuując i rozwijając swoje projekty oraz przejmując zupełnie nowe obowiązki. Nasze założenia na realizację programu stażowego od lat są takie same – nieważne, na którym roku jesteś.
Dla nas liczą się pracowitość, ambicja i gotowość do podejmowania zawodowych wyzwań. I właśnie takie osoby trafiają na lidlowy staż, a dzięki doświadczeniom w naszej firmie mają one niewątpliwie łatwiejszy start w życiu zawodowym.

Czytaj więcej