Autor: Renata Gąsecka

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie Projektami. Podczas pracy w agencji employer brandingowej zajmowała się budowaniem strategii EB oraz marketingiem rekrutacyjnym dla takich firm jak LOTTE Wedel, Wyborowa Pernod Ricard, Citi i Citi Handlowy. Odpowiedzialna za programy Alumnów, programy stażowe, onboarding, kampanie rekrutacyjne, grywalizacje wewnątrz firm. Obecnie w Orange zajmuje się programem praktyk letnich Let's Orange oraz employer brandingiem w obszarze Sieci Telekomunikacyjnej i IT.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Candidate experience w czasie pandemii – proste i niedrogie rozwiązania, które wpływają na odbiór organizacji przez kandydatów. Na przykładzie Orange

Dziś praktykant pełną parą stał się tak samo ważnym członkiem zespołu, jak specjalista i ekspert. Zainteresowanie pracodawców młodym pokoleniem jest na tyle duże, że znalezienie odpowiedniego kandydata nie jest tak oczywiste, jak było jeszcze dziesięć lat temu. Dlatego firmy dwoją się i troją, aby zachęcić do pracy właśnie u siebie.

Czytaj więcej