Autor: Ewelina Wyczółkowska

Od ponad 10 lat związana ze szkołą języka angielskiego Early Stage. Obecnie, jako dyrektor strategiczny, odpowiada za planowanie i wspieranie zespołów we wdrażaniu projektów związanych z rozwojem szkoły. Wcześniej w firmie zajmowała stanowisko dyrektora HR i od podstaw tworzyła strategię działań HR oraz EB. Certyfikowany moderator design thinking oraz entuzjastka wszelkich narzędzi usprawniających realizację projektów. Nie znosi wielogodzinnych, nieefektywnych spotkań. Wierzy, że mogą być efektywne, i zna na to skuteczne metody.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak persona może zmienić patrzenie na rzeczywistość? Na przykładzie działań employer brandingowych podjętych przez Early Stage

Pojęcie persony funkcjonuje w świecie biznesu już od dawna, początkowo w branży marketingowej, natomiast rozprzestrzenia się ono i przenika do innych obszarów działań organizacji. Jestem orędowniczką pracy na personach, bo kto bardziej niż HR powinien skupiać się na realnych potrzebach ludzi? Warto zaryzykować, nawet jeśli dziś wydaje Ci się to dziwne albo nienaturalne. Jest to szansa na uruchomienie nowych procesów w firmie. Procesów, które (tak jak w przypadku Early Stage) mogą okazać się przełomowe dla jej rozwoju. Let’s grow!

Czytaj więcej