Autor: Budimex SA

.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Dom z Serca – Budimex pomaga po raz kolejny

Program „Dom z serca 2”, którego organizatorem jest Budimex powstał z chęci niesienia pomocy potrzebującym. To kontynuacją głośnej medialnie akcji, w ramach której Budimex we współpracy z innymi firmami wybudował, wyposażył i przekazał do użytku dom dla szesnastoosobowej, potrzebującej rodziny pani Magdy z Wierzbicy. Tym razem pomaga spełnić marzenie o własnym domu 8-osobowej rodzinie z miejscowości Brusy w woj. pomorskim.

Czytaj więcej

#DomZSerca – przekazaliśmy rodzinie klucze do nowo wybudowanego domu!

Dom z Serca dla Pani Magdy i jej wielodzietnej rodziny z Wierzbicy pod Radomskiem jest już gotowy! W piątek 26 marca odbyło się uroczyste przekazanie kluczy. Na wydarzenie zaproszeni byli wszyscy partnerzy projektu, interesariusze oraz media. Rodzina będzie mogła wprowadzić się do swojego nowego domu jeszcze przed Świętami Wielkanocy.

Czytaj więcej

#DomZSerca już stoi!

Konstrukcja domu dla Pani Magdy i jej wielodzietnej rodziny z Wierzbicy pod Radomskiem już jest gotowa. Na fundamentach wylanych 29 października, dwa tygodnie później, rozpoczął się montaż pierwszych elementów. Bryła domu jest już gotowa!

Czytaj więcej

#DomZSerca dla 16-osobowej rodziny

Budimex połączył siły razem z innymi firmami w Polsce, aby wybudować, wyposażyć i przekazać dom szesnastoosobowej, potrzebującej rodzinie pani Magdy z Radomska. Gest serca.

Czytaj więcej