Autor: Aneta Maćkowiak

W pracy wykorzystuje ponad 14-letnie doświadczenie w międzynarodowym biznesie, ze szczególnym skupieniem na obszarze HR, budowaniu wizerunku pracodawcy, komunikacji, transformacji oraz zarządzaniu projektami i zmianami. Na co dzień łączy pasję do pracy z ludźmi z silnym wyczuciem biznesowym. W firmie ROCKWOOL GBS przez ponad 5 lat pracowała na stanowisku HR Managera, skupiając się na tworzeniu przyjaznego i wspierającego środowiska pracy, które sprzyja zdrowiu psychicznemu i fizycznemu pracowników. Obecnie koncentruje się na działaniach komunikacyjnych i marketingowych, ze szczególnym uwzględnieniem inicjatyw CSR oraz wellbeing w firmie.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jeśli robisz coś dobrego dla innych, wraca to do Ciebie. Jak angażować pracowników w inicjatywy wellbeingowe oraz CSR na przykładzie dobrych praktyk ROCKWOOL GBS

Angażowanie pracowników w inicjatywy wellbeingowe i CSR wymaga planowania, kreatywności i systematycznego podejścia. W artykule przedstawię przykłady dobrych praktyk firmy ROCKWOOL GBS, która konsekwentnie działa w tym kierunku i czerpie korzyści zarówno dla pracowników, dla społeczeństwa, jak i dla organizacji.

Czytaj więcej