Dołącz do czytelników
Brak wyników

Otwarty dostęp

26 marca 2020

Jedzenie dla pracowników - z dostawą, bezpiecznie, każdego dnia

100

Startup Lunching.pl, który w klasycznej wersji dostarcza obiady do biur, w szybkim tempie zmienia swoje usługi, aby odpowiadały potrzebom pracowników w trakcie pandemii. Większość z pracowników biurowych pracuje obecnie z domu. Za pośrednictwem platformy Lunching mogą oni zamówić sobie gotowy obiad z dostawą lub zakupić podstawowe produkty spożywcze. Całość zamówienia dotrze do nich tego samego dnia w godzinie lunchu. Pracownicy mogą zamawiać jedzenie na swój koszt lub skorzystać z dofinansowania od swojego pracodawcy. Wdrożenie dofinansowania w dowolnej kwocie w Lunchingu jest bezpłatne i szybkie, a obsługa benefitu nie wymaga żadnych dodatkowych działań ze strony działów HR czy kadr.

“Chcemy, aby pracownicy firm, które nam zaufały, mieli dostęp jedzenia dostarczanego regularnie i w bezpieczny sposób. Wszystkie nasze zasoby i czas poświęcamy na zapewnienie posiłków również z dostawą do domu.” - mówi Łukasz Pawlik, prezes Lunchingu.
 


Bezpieczeństwo to obecnie podstawa. W Lunchingu płatność za jedzenie odbywa się tylko online, jedzenie zostawiane jest pod drzwiami więc nie ma potrzeby spotykać się z kurierem.

Lunching działa w pięciu miastach w Polsce. Nowe usługi na czas pandemii uruchomił w Krakowie ale działa pełną parą, aby spełnić potrzeby wszędzie tam, gdzie będzie potrzebny.

Jeśli chcesz zapewnić swoim pracownikom jedzenie na czas pandemii zadzwoń: 573 009 298 lub napisz: companyrequest@lunching.pl

Ważne w czasie pandemii

Lunching.pl zapewnia bezpieczną płatność -  tylko online raz w tygodniu

Lunching uruchamia na czas pandemii dostawy produktów spożywczych również do domu

Produkty można zamówić z dostawą na ten sam dzień!

Jak działa Lunching w klasycznym wydaniu, czyli nie w czasach pandemii - z punktu widzenia pracownika ?

Pracownik ma do wyboru wiele wybranych specjalnie dla jego firmy res...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy