Jedzenie dla pracowników - z dostawą, bezpiecznie, każdego dnia

Otwarty dostęp

Startup Lunching.pl, który w klasycznej wersji dostarcza obiady do biur, w szybkim tempie zmienia swoje usługi, aby odpowiadały potrzebom pracowników w trakcie pandemii. Większość z pracowników biurowych pracuje obecnie z domu. Za pośrednictwem platformy Lunching mogą oni zamówić sobie gotowy obiad z dostawą lub zakupić podstawowe produkty spożywcze. Całość zamówienia dotrze do nich tego samego dnia w godzinie lunchu. Pracownicy mogą zamawiać jedzenie na swój koszt lub skorzystać z dofinansowania od swojego pracodawcy. Wdrożenie dofinansowania w dowolnej kwocie w Lunchingu jest bezpłatne i szybkie, a obsługa benefitu nie wymaga żadnych dodatkowych działań ze strony działów HR czy kadr.

“Chcemy, aby pracownicy firm, które nam zaufały, mieli dostęp jedzenia dostarczanego regularnie i w bezpieczny sposób. Wszystkie nasze zasoby i czas poświęcamy na zapewnienie posiłków również z dostawą do domu.” - mówi Łukasz Pawlik, prezes Lunchingu.
 


Bezpieczeństwo to obecnie podstawa. W Lunchingu płatność za jedzenie odbywa się tylko online, jedzenie zostawiane jest pod drzwiami więc nie ma potrzeby spotykać się z kurierem.

Lunching działa w pięciu miastach w Polsce. Nowe usługi na czas pandemii uruchomił w Krakowie ale działa pełną parą, aby spełnić potrzeby wszędzie tam, gdzie będzie potrzebny.

Jeśli chcesz zapewnić swoim pracownikom jedzenie na czas pandemii zadzwoń: 573 009 298 lub napisz: companyrequest@lunching.pl

Ważne w czasie pandemii

Lunching.pl zapewnia bezpieczną płatność -  tylko online raz w tygodniu

Lunching uruchamia na czas pandemii dostawy produktów spożywczych również do domu

Produkty można zamówić z dostawą na ten sam dzień!

Jak działa Lunching w klasycznym wydaniu, czyli nie w czasach pandemii - z punktu widzenia pracownika ?

Pracownik ma do wyboru wiele wybranych specjalnie dla jego firmy restauracji. Zamawia bez kosztów dostawy i minimalnej wartości zamówienia.

Każdy zamawia swój obiad indywidualnie, co zajmuje średnio 34 sekundy. Zamówienia są grupowane i dostarczane w jednym czasie.

Lunche dostarczamy do określonego z góry miejsca (np. do kuchni, recepcji, pokoju socjalnego). Nie trzeba wychodzić do kuriera, aby odebrać swój posiłek.

Pracodawca dopłaca kwotę, którą decyduje się dofinansować. Pozostałą część rozliczamy co tydzień bezpośrednio z pracownikiem, który otrzymuje od nas zestawienie po tygodniu pracy.

Lunching zapewnia bezpośrednią obsługę  - komunikuje się w imieniu klienta z kurierami i restauracjami.


“współpraca z Lunching.pl przyniosła nam i naszym pracownikom wiele korzyści. Polecamy tę platformę wszystkim firmom, które chcą zaoszczędzić czas swoich pracowników.”

SmartRecruiters S.A.


„...system jest bardzo przyjazny. Polecamy jak najbardziej.”

Nordic Semiconductor Sp. z o.o.

Jak działa benefit Lunching - z punktu widzenia firmy?

Proste zarządzanie kosztami (limit dzienny, miesięcznych lub inny). Jesteśmy elastyczni.

Brak abonamentu. Płatność jedynie za doręczone posiłki i tylko za kwotę dofinansowania.

Brak kosztów wdrożenia i utrzymania benefitu. Każda wydana złotówka trafia na konto pracownika.

Zero biurokracji. Tylko jeden raport miesięcznie

Świadczenie nie objęte składkami ZUS

Możliwość finansowania z ZFŚS.

„...system rozliczeń jest łatwy i przejrzysty, co w dużym stopniu ułatwia proces zamawiania obiadów przez naszych pracowników z dostawą do kilku budynków.”

Wawel S.A.
 

 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI