Impact’22 – w stronę biznesu, technologii i… HR

Wydarzenia

Mówi się, że jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana. Potwierdzenie tej tezy można zaobserwować we wszystkich obszarach, gdzie rozwojowi nadaje się rangę priorytetu. Doskonałym tego przykładem jest branża HR. Dzisiaj organizacje mierzą się z wieloma trudnymi wyzwaniami, w tym koniecznością zadbania o zadowolenie pracowników. To właśnie ich satysfakcja bezpośrednio przekłada się na chęć pozostania w firmie na dłużej. W podążaniu za zmieniającymi się potrzebami pracowników, widoczne jest poszukiwanie nowych form benefitów pracowniczych, do których należy m.in. proponowanie wyjazdów na konferencje branżowe. Uczestnictwo w nich to świetna możliwość do zaczerpnięcia inspiracji, wymiany doświadczeń i networkingu. To wszystko czeka na Ciebie na tegorocznym Impact’22. Dlaczego warto na nim być?

Dołącz do Nas: https://impactcee.com/impact/2022/

6 scen, 19 ścieżek tematycznych i 400 wyjątkowych speakerów czeka na uczestników Impact’22 organizowanym 11 i 12 maja Poznaniu. Światowej klasy eksperci z Polski i zagranicy, należący do grona 100 najbardziej wpływowych osób na świecie, porozmawiają o rozwiązaniach na pojawiające się problemy w sektorach ekonomicznym, gospodarczym czy HR. Dzięki mnogości tematów i specjalistycznych warsztatach skupiających się na analizie czekających nas zmian, mamy pewność, że każdy uczestnik znajdzie wskazówki, których właśnie potrzebuje.

To właśnie z myślą o zespołach HR powstały dyskusje związane z tematami zarządzania zasobami ludzkimi, elastycznego współdzielenia przestrzeni roboczych, zdalnego onboardingu czy benefitów pozapłacowych popularnych w 2022 roku. Tytuły poszczególnych zagadnień to trafne odzwierciedlenie trudności, jakie na swojej drodze muszą pokonać specjaliści HR w swojej codziennej pracy. Potrzeba wdrożenia nowozatrudnionych osób w dobie pracy zdalnej, budowanie kultury organizacji, dbałość o work-life balance i troska o dobre samopoczucie pracowników to najważniejsze zadania stojące dzisiaj przed działami HR. I to właśnie na ich skuteczną realizację szukają sposobu osoby pracujące w tym obszarze.
 


W tym roku przestrzeń z zagadnieniami związanymi z HR zostanie powiększona o ścieżkę Mental Health&Wellbeeing, w ramach której speakerzy podejmą wątek wypalenia zawodowego czy  zarządzania energią wewnętrzną pracownika. Organizacje są coraz bardziej świadome odpowiedzialności za zdrowie psychiczne pracowników, dlatego w ramach oferowanych benefitów pozapłacowych zaczynają oferować konsultacje z psychologiem i psychoterapeutą, jak również darmowe sesje terapeutyczne i linie telefoniczne działające przez 24 h. Wśród znanych i cenionych prelegentów występujących w roli speakera znajdują się m.in. Bogdan de Barbaro i Magdalena Namysłowska.

Jednym z gości specjalnych wydarzenia będzie top speakerka, prof. Erin Mayer, światowej sławy ekspertka, która wspiera menadżerów globalnych firm w szukaniu rozwiązań na problemy związane ze złożonością różnic kulturowych oraz w tworzeniu kultur organizacyjnych otwartych na elastyczność i innowacje.
 


Jednak to nie wszystko – lista top nazwisk, które pojawią się na majowym Impact’22 jest dłuższa. Uczestnicy eventu będą mieli przyjemność posłuchać wystąpienia prof. Yuvala Noah Harari’ego otwierającego całe wydarzenie. Harari jest wybitnym komentatorem rzeczywistości, wizjonerem, filozofem i myślicielem naszych czasów, autorem bestsellerów „Sapiens: od zwierząt do bogów”, „Homo deus. Krótka historia jutra” i „21 lekcji na XXI wiek” , które osiągnęły wynik sprzedaży w liczbie 35 milionów egzemplarzy.

Dla osób zainteresowanych zagadnieniami związanymi z kompetencjami poszukiwanymi na rynku pracy, promowaniem równości płci w środowisku zawodowym, czy rolą mężczyzn we wzmacnianiu pozycji większej liczby liderek polecana jest wyjątkowa ścieżka Women Empowerment. Impact’22 to niepowtarzalne spotkanie w gronie autorytetów z całego świata. Tuż obok formatu, jakim są moderowane dyskusje, uczestnicy zostają zaproszeni do roundtables, na warsztaty biznesowe, kolację, lunche i wieczorny koktajl. Ważnym punktem programu jest gala wręczenia nagród Money.pl oraz wieczorny koncert z udziałem artystów.
 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI