Dołącz do czytelników
Brak wyników

Mamy focus na Twoją firmę.

Dobrze prowadzony dział marketingu, sprzedaży i HR-u to fundament stabilnej i rentowej firmy. Oddajemy w Wasze ręce kompleksowe publikacje w niższej cenie. Wszystkie pakiety obniżyliśmy o 35%. Poznaj szczegóły.

UWAGA! Specjalna oferta potrwa tylko do 29. listopada

-35% na wszystkie czasopisma wspomagające biznes

HR Business Partner

Dołącz do największej społeczności HR-owej w kraju.

Łączymy najnowsze trendy HR z praktyką i realiami działania organizacji. Jesteśmy pierwszym na rynku magazynem opartym na metodzie case study. Dostęp do ponad 740 treści, w tym case study dużych i średnich firm.

Online Marketing

Promuj i sprzedawaj w Internecie.

Dwumiesięcznik jest przygotowywany we współpracy z najbardziej uznanymi marketerami w Polsce, zawiera praktyczne informacje i aktualne wskazówki, dzięki którym podniesiesz swoje kwalifikacje, dowiesz się jak prowadzić sprawny marketing w sieci i realnie wpłyniesz na wyniki podejmowanych działań w zakresie marketingu internetowego.

Nowa Sprzedaż

Skuteczna sprzedaż i obsługa klienta.

Czasopismo adresowane do osób zawodowo zajmujących się sprzedażą produktów i usług na polskim rynku. Magazyn jest źródłem inspiracji i pomaga w systematycznym pogłębianiu kompetencji handlowych, kluczowych z punktu widzenia nowoczesnych organizacji.

 

Rabat -35% zadziała również na pozostałe czasopisma z rynku!

Czasopisma specjalistyczne

Oferta specjalna obejmuje także szeroki wachlarz czasopism biznesowo-księgowych:

Jeśli szukasz kompleksowych rozwiązań i bogatych źródeł wiedzy i materiałów, sprawdź nasze szkolenia!

Od lat bowiem współpracujemy z ekspertami z branży, by tworzyć dla Was specjalistyczne publikacje i szkolenia. Szczycimy się wydawaniem treści, które wyczerpują temat i będą stanowić źródło wiedzy, inspiracji i gotowych materiałów na długie lata. Dzięki wydawaniu ich również w formie cyfrowej, możemy jednocześnie dbać o ich aktualność.

 

Do 29.11 z kodem BLACKWEEKEND zdobędziesz je aż 35% taniej

HR Business Guide

Pierwsza na polskim rynku publikacja wspierająca pracę współczesnych działów HR ukierunkowana na efektywną współpracę z biznesem i optymalizacją procesów personalnych. Wyposażymy Cię w kompleksową dokumentację w postaci planów optymalizacyjnych, konspektów umów zmieniających, schematów wdrażania zmian wraz z analizami kosztowymi tak, aby można było zaproponować zarządowi najlepsze rozwiązania HR i uargumentować zasadność ich wprowadzenia.

Wiemy, że certyfikat to świetna rzecz! Jeśli chcesz potwierdzić swoje kompetencje, mieć możliwość zadawania pytań ekspertom, sprawdź propozycje kursów!

Ponad 70 kursów edukacyjnych dostępnych jest teraz aż 35% taniej z kodem rabatowym
BLACKWEEKEND

W każdej z poniższych kategorii znajdziesz szeroki wybór certyfikowanych kursów. Wybierz kategorię, wybierz interesujący Cię kurs i nie zapomnij wpisać podczas zamawiania kodu rabatowego BLACKWEEKEND

Są to wyjątkowo wysokie promocje, dlatego kody rabatowe
zadziałają tylko do końca wtorku, 29.11.2022, czyli jeszcze przez:

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń.
Biuro Obsługi Klienta
tel. 61 66 55 800
bok@forum-media.pl