24 MARCA (CZWARTEK) O GODZ. 11.00

Jak zaoszczędzić dzięki wskaźnikom KPI w HR?

Co mierzyć w procesie rekrutacji, onboardingu, szkoleniach, badaniu zaangażowania czy rotacji i na tej podstawie dobierać efektywne rozwiązania?

 
Transmisję poprowadzi:
Anna Morawiec-Bartosik
Doświadczona managerka i analityczka
Badania potwierdzają, że wdrożenie odpowiednich wskaźników KPI w organizacji, znacząco zmniejsza wysokie koszty związane z procesami HR!

Jak samodzielnie zdefiniować i wdrożyć odpowiednie mierniki efektywności oraz zoptymalizować procesy HR w organizacji, opowie Anna Morawiec-Bartosik – ekspertka w zakresie analityki i mierzenia efektywności procesów HR-owych. Podczas transmisji prowadzące na konkretnych przykładach pokaże, jak w praktyce radzić sobie z:

wysokimi kosztami HR związanymi m. in. z rekrutacją, onboardingiem, zwiększoną rotacją, absencją czy szkoleniami pracowników,
wdrożeniem odpowiednich mierników KPI dla HR przy mierzeniu konkretnych procesów albo ich efektywnym stosowaniem,
interpretowaniem danych HR w zależności od sytuacji biznesowej - oszacowaniem średniego kosztu i czasu rekrutacji, onbordingu, absencji pracowników, czy wyliczeniem efektywności czasu pracy,
skutecznym raportowaniem dla zarządu liczb i faktów z realizacji inicjatyw i procesów HR w dobie niepewności biznesowej,

Czego nauczysz się podczas bezpłatneJ TRANSMISJI:

 
  • Jak dobrać wskaźnik KPI do wyliczenia kosztu i czasu konkretnego procesu HR.
  • Jak wykorzystać analitykę HR, gdy zarząd pyta, ile konkretnie kosztują procesy HR w firmie i jak te koszty obniżyć.
  • Jak przeprowadzić „mini audyt” swoich procesów HR - poznasz błędy w prowadzeniu analityki HR i dowiesz się jak ich uniknąć.
  • Za pomocą jakich wskaźników HR monitorować skuteczność prowadzonych w organizacji procesów?

Transmisję poprowadzi: ANNA MORAWIEC-BARTOSIK

Doświadczona managerka i analityczka. Tworzy i wdraża strategie personalne, wynagradzania, oraz mierzenia i poprawy efektywności procesów HR. Wspiera menedżerów oraz zarządy w zakresie pracy z danymi HR i ich interpretacji.

Inicjatorka pierwszych badań stanu analityki HR w Polsce, współtwórczyni pierwszego kalkulatora efektywności procesów oraz kosztów rekrutacji i rotacji dla działów HR – HRoptimiser, założycielka HRrebels.

Autorka publikacji w tematyce analityki HR i mierzenia efektywności procesów HR-owych, mówczyni wielu konferencji branżowych i wysoko ocenianych szkoleń z zakresu analityki i mierzenia HR a także efektywnego zarządzania wynagrodzeniami.

 

Dla kogo?

 
  • HR Business Partnerów
  • Działów kadr
  • Specjalistów ds. personalnych