Dołącz do czytelników
Brak wyników

Praktyczny magazyn dla profesjonalistów HR

Łączymy najnowsze trendy HR z praktyką i realiami działania organizacji. Jesteśmy pierwszym na rynku magazynem opartym na metodzie case study. Każdy numer czasopisma dostarcza unikalne analizy najnowszych trendów w polityce personalnej, praktyczne wykorzystanie przepisów prawa pracy, dobre praktyki związane z komunikacją wewnętrzną w organizacji, a także światowe rozwiązania HR, które warto wdrożyć w swojej organizacji.

6 numerów w roku
80 stron
28 numerów archiwalnych
Najnowsze trendy HR z kraju i ze świata

Poznaj naszych autorów

Stałe działy

Employer Branding

Dajemy gotowy przepis na skuteczną strategię EB. Opierając się na sukcesach i porażkach firm z różnych branż podpowiadamy jak przygotować plan EB, oszacować koszty, dobrać wskaźniki efektywności i wykorzystać nowe technologie do budowania pożądanej marki pracodawcy.
czytaj przykładowy artykuł >>

Technologie w służbie HR

Pokazujemy jak skutecznie wykorzystywać narzędzia online marketingu dla potrzeb polityki personalnej oraz jak usprawnić procesy HR dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi technologicznych.
czytaj przykładowy artykuł >>

Stare wyzwania, nowe podejście

Nowe, nieszablonowe spojrzenie na wyzwania, które od zawsze należą do zadań HR – począwszy od rekrutacji, poprzez onboarding, systemy motywacyjne i systemy wynagrodzeń. Zbieramy najciekawsze rozwiązania wdrożone w polskich firmach i podpowiadamy jak skutecznie dostosować je do swoich potrzeb.
czytaj przykładowy artykuł >>

Prawo pracy w praktyce

Wyposażamy w konkretne instrumenty prawne, które możesz wykorzystać do rozwiązania sytuacji personalnych. Podpowiadamy jakie są najkorzystniejsze rozwiązania z punktu widzenia pracodawcy oraz jak rozmawiać z pracownikami o zmianie warunków pracy i płacy.
czytaj przykładowy artykuł >>

Kierunek rozwój

Pokazujemy jak dobrać narzędzia rozwojowe, aby realnie zwiększyć kompetencje pracowników i efektywność całej organizacji. Analizujemy mocne i słabe strony różnych form szkoleniowych, podpowiadamy jak mierzyć ich efektywność oraz wyposażamy w argumenty, dzięki którym przekonasz zarząd do inwestycji w rozwój.
czytaj przykładowy artykuł >>

Strefa inspiracji

Przybliżamy najnowsze trendy HR z kraju i ze świata oraz pokazujemy jak przygotować się do wyzwań, które nadejdą jutro. Ponadto omawiamy wyniki badań dotyczące polityki personalnej, przedstawimy aktualne analizy i raporty wynagrodzeń.
czytaj przykładowy artykuł >>

W najnowszym numerze

  • O czym powinien pamiętać pracodawca, komunikując się z pracownikami po godzinach pracy?

  • #ToDziecinnieProste wartości. Case study Banku BGK

  • Czekoprzepis na przyjazny i skuteczny onboarding. Case study firmy Wedel

  • Program mentoringowy Mother Empower. Case study firmy Bosch

  • Health Ahead, czyli jak dbać o zdrowie pracowników. Case study Banku BPH

Może zainteresują Ciebie również

Magazyn Online Marketing
Social Media Manager
Nowa Sprzedaż
PR Manager