Dołącz do czytelników
Brak wyników

Praktyczny magazyn dla profesjonalistów HR

Czasopismo powstało jako odpowiedź na nowe wyzwania stojące przed działami HR, takie jak rynek pracownika, pogoń za cięciem kosztów i zwiększaniem efektywności, nowe wymagania młodej kadry. „HR Business Partner“, na konkretnych przykładach pokazuje, jak skutecznie dostosować sprawdzone rozwiązania HR do swoich potrzeb. Czasopismo „HR Business Partner“ to pierwszy na rynku magazyn oparty na metodzie case study. Jest niezbędną lekturą wszystkich profesjonalistów HR, którym zależy na kreowaniu rzeczywistości biznesowej i dostarczaniu efektywnych rozwiązań.
6 numerów w roku
80 stron
23 numery archiwalne
Najnowsze trendy HR z kraju i ze świata

Poznaj naszych autorów

Stałe działy

Employer Branding

Dajemy gotowy przepis na skuteczną strategię EB. Opierając się na sukcesach i porażkach firm z różnych branż podpowiadamy jak przygotować plan EB, oszacować koszty, dobrać wskaźniki efektywności i wykorzystać nowe technologie do budowania pożądanej marki pracodawcy.
czytaj przykładowy artykuł >>

Technologie w służbie HR

Pokazujemy jak skutecznie wykorzystywać narzędzia online marketingu dla potrzeb polityki personalnej oraz jak usprawnić procesy HR dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi technologicznych.
czytaj przykładowy artykuł >>

Stare wyzwania, nowe podejście

Nowe, nieszablonowe spojrzenie na wyzwania, które od zawsze należą do zadań HR – począwszy od rekrutacji, poprzez onboarding, systemy motywacyjne i systemy wynagrodzeń. Zbieramy najciekawsze rozwiązania wdrożone w polskich firmach i podpowiadamy jak skutecznie dostosować je do swoich potrzeb.
czytaj przykładowy artykuł >>

Prawo pracy w praktyce

Wyposażamy w konkretne instrumenty prawne, które możesz wykorzystać do rozwiązania sytuacji personalnych. Podpowiadamy jakie są najkorzystniejsze rozwiązania z punktu widzenia pracodawcy oraz jak rozmawiać z pracownikami o zmianie warunków pracy i płacy.
czytaj przykładowy artykuł >>

Kierunek rozwój

Pokazujemy jak dobrać narzędzia rozwojowe, aby realnie zwiększyć kompetencje pracowników i efektywność całej organizacji. Analizujemy mocne i słabe strony różnych form szkoleniowych, podpowiadamy jak mierzyć ich efektywność oraz wyposażamy w argumenty, dzięki którym przekonasz zarząd do inwestycji w rozwój.
czytaj przykładowy artykuł >>

Strefa inspiracji

Przybliżamy najnowsze trendy HR z kraju i ze świata oraz pokazujemy jak przygotować się do wyzwań, które nadejdą jutro. Ponadto omawiamy wyniki badań dotyczące polityki personalnej, przedstawimy aktualne analizy i raporty wynagrodzeń.
czytaj przykładowy artykuł >>

W najnowszym numerze

  • Grywalizacja mechanizmem wzmacniającym skuteczność procesów

  • Umowa B2B jako sposób na optymalizację w związku z Polskim Ładem

  • Komunikacja w przedsiębiorstwie zatrudniającym pracowników terenowych

  • HR na szpilkach by Monika Smulewicz.

  • Kobiece Zarządzanie. Rozmowa z Krystyną Baran

Może zainteresują Ciebie również

Magazyn Online Marketing
Social Media Manager
Nowa Sprzedaż
PR Manager