Dział: INFO & BUSINESS

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Nie jesteśmy robotami - zadbajmy o siebie (z) głową.

To właśnie Ty możesz czuć się jak współczesny superbohater. Masz moc - ale czy zawsze wiesz jak z niej skorzystać?

Czytaj więcej

Wyniki konkursu dla firm #Radośćwpracy

Czerwiec to szczególnie ważny dla Katalogu Marzeń miesiąc. Firma obchodzi wtedy swoje urodziny! Z tej okazji organizuje akcje i konkursy, w których każdy może wygrać atrakcyjne nagrody. Na przykład szansę na spełnienie swoich marzeń! W tym roku byliśmy partnerem medialnym konkursu #radośćwpracy. W środę 08.06.2022 w Warszawie odbył się finał konkursu. Mieliśmy zaszczyt przyznać nagrodę i wyróżnienie mediów jako Forum Media. A kto otrzymał nagrodę główną i 5 000 złotych na spełnianie marzeń?

Czytaj więcej

Keller Polska wspiera drugą edycję „Domu z Serca”

Trwa druga edycja akcji „Dom z Serca”, w której Budimex wraz z Partnerami buduje do stanu „pod klucz” dom dla ośmioosobowej rodziny z miejscowości Brusy w województwie pomorskim. Prace wykończeniowe idą pełną parą! Już niebawem, dzięki pomocy wielu Sponsorów, m.in. firmy Keller, Pani Iwona i Pan Krzysztof wraz z dziećmi będą mogli zamieszkać w nowym, wymarzonym domu.

Czytaj więcej

Deni Cler Vintage – polska marka rusza z platformą resale’ową

Deni Cler jako pierwsza marka modowa na polskim rynku rusza z platformą resale’ową. Za pośrednictwem Deni Cler Vintage, internetowej platformy marki będzie można sprzedawać archiwalne ubrania marki. – Przyszłością mody jest model cyrkularny. Jako marka kładziemy coraz większy nacisk na ekologię – mówi Iwona Kossmann, prezes Deni Cler.

Czytaj więcej

Kobiety mają coraz większy apetyt na karierę

Nie ulega wątpliwości, że kobiety w biznesie rosną w siłę. Są odważne, świetnie wykształcone i stawiają na ciągły rozwój. Z powodzeniem realizują się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym, odważnie sięgają po swoje i nie boją się nowych wyzwań. Zdaniem Justyny Skrzypek, współinicjatorki raportu „Siła kobiet na rynku pracy” opracowanego przez BIGRAM i Think Tank, jednym z powodów hamujących rozwój kobiet w biznesie są wciąż funkcjonujące stereotypy.

Czytaj więcej

Inspektorzy PIP-u rzadziej sprawdzają pracodawców. Za to częściej wyłapują ich naruszenia

Według wstępnych danych, w ubiegłym roku Państwowa Inspekcja Pracy przeprowadziła ponad 55 tys. kontroli u pracodawców. To o około 1,5% mniej niż rok wcześniej. Natomiast względem 2019 roku nastąpił spadek o przeszło 24%. Ostatnio stwierdzono ponad 613 tys. naruszeń. Rok do roku ich liczba wzrosła o niespełna 11%. Z kolei w stosunku do 2019 roku zmniejszyła się o ponad 28%. W zgłaszanych skargach najczęściej pojawiały się kwestie dotyczące wynagrodzeń i innych świadczeń.

Czytaj więcej

Dom z Serca – Budimex pomaga po raz kolejny

Program „Dom z serca 2”, którego organizatorem jest Budimex powstał z chęci niesienia pomocy potrzebującym. To kontynuacją głośnej medialnie akcji, w ramach której Budimex we współpracy z innymi firmami wybudował, wyposażył i przekazał do użytku dom dla szesnastoosobowej, potrzebującej rodziny pani Magdy z Wierzbicy. Tym razem pomaga spełnić marzenie o własnym domu 8-osobowej rodzinie z miejscowości Brusy w woj. pomorskim.

Czytaj więcej

Wyniki konkursu dla firm #Radośćwpracy

Czerwiec to szczególnie ważny dla Katalogu Marzeń miesiąc. Firma obchodzi wtedy swoje urodziny i zawsze organizuje ciekawe akcje, w których każdy może wziąć udział. O konkursie dla firm #radośćwpracy pisaliśmy wcześniej w artykule. W środę 30.06.2021 w warszawskim biurze Katalogu Marzeń finalistom konkursu zostały wręczone nagrody. Wyłoniono również zwycięzcę! Kto wygrał 10 000 złotych na spełnianie marzeń?

Czytaj więcej

Najlepsze organizacje to te, które stawiają człowieka w centrum uwagi. Przyznano tytuły Dream Employer 2021

7 czerwca podczas konferencji Dream Employer Summit odbyła się Gala wręczenia nagród w konkursie Dream Employer. Tytuł Dream Employer otrzymały organizacje, które najbardziej wyróżniały się spośród zgłoszonych kulturą organizacyjną nastawioną na człowieka i silną rolą lidera w firmie. Gala odbyła się online z wręczeniem nagród laureatom na żywo w studiu. Program Dream Employer realizowany jest z inicjatywy BRIEF.

Czytaj więcej

Dream Employer Summit. In leaders we trust. 7-8 czerwca 2021

7 i 8 czerwca spotkamy się na konferencji Dream Employer Summit, podsumowującej pierwszą edycję programu Dream Employer. W programie konferencji przewidziano prelekcje, case studies oraz debaty ekspertów i praktyków z branży HR i employer brandingu. Głównym tematem wydarzenia są zmiany jakie nastąpiły na rynku pracy, w rzeczywistości pracowników i pracodawców w wyniku pandemii oraz jak się wśród nich odnaleźć.

Czytaj więcej

Konferencja AHK Polska online: Rynek Pracy 2021, 29.04.2021

Po pokonaniu pandemii COVID-19 świat pracy stanie w obliczu nowych warunków. Po roku pełnym dynamicznych zmian i zwrotów akcji oraz konieczności szybkiego dostosowania się do nowej sytuacji, komunikacja przedsiębiorstw, wymagania klientów i pracowników, a także procesy pracy uległy trwałej zmianie.

Czytaj więcej

#DomZSerca – przekazaliśmy rodzinie klucze do nowo wybudowanego domu!

Dom z Serca dla Pani Magdy i jej wielodzietnej rodziny z Wierzbicy pod Radomskiem jest już gotowy! W piątek 26 marca odbyło się uroczyste przekazanie kluczy. Na wydarzenie zaproszeni byli wszyscy partnerzy projektu, interesariusze oraz media. Rodzina będzie mogła wprowadzić się do swojego nowego domu jeszcze przed Świętami Wielkanocy.

Czytaj więcej