Dział: Artykuł sponsorowany

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Platforma e-learningowa dla firmy – dlaczego warto ją wdrożyć?

Świat biznesu zmienia się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Nowoczesne technologie, globalizacja oraz dynamiczne zmiany w środowisku pracy stawiają przed firmami nowe wyzwania, ale także otwierają przed nimi nieznane wcześniej możliwości. Coraz popularniejszym elementem współczesnego biznesu staje się e-learning. Dlaczego warto wdrożyć platformę e-learningową w firmie? Dzisiaj przyjrzymy się temu bliżej.

Czytaj więcej

Jakie są najpopularniejsze usługi marketingowe dla E-commerce?

W dzisiejszym rozwijającym się świecie E-commerce, skuteczny marketing odgrywa kluczową rolę w osiąganiu sukcesu. Agencje specjalizujące się w tej dziedzinie oferują różnorodne usługi, które pozwalają sklepom internetowym zdobywać nowych klientów i zwiększać sprzedaż. Jakie są najpopularniejsze usługi marketingowe dla E-commerce?

Czytaj więcej

Rozszerzona opieka zdrowotna – praktyczny benefit, który docenią Twoi pracownicy!

Niskie bezrobocie i dynamiczny rozwój gospodarki sprawił, że mamy do czynienia z rynkiem pracownika, w którym coraz częściej to przedsiębiorca swoją ofertą, musi walczyć o pozyskanie wysokiej jakości pracowników. Czynnikiem decydującym w tym zakresie niezmiennie jest wynagrodzenie, jednak istotne znaczenie mają także benefity pozapłacowe.

Czytaj więcej

Ocena pracownicza - czym jest i jakie przynosi korzyści?

Okresowa ocena pracownicza powinna być jednym z kluczowych procesów w polityce kadrowej firmy. Regularna i rzetelna przynosi korzyści zarówno pracownikom, jak i pracodawcom. Jak ją skutecznie przeprowadzić, aby jak najwięcej zyskać?

Czytaj więcej

Jak pracodawca może wpływać na to, by pracowników nie dopadło wypalenie zawodowe?

Dbałość o dobre samopoczucie pracowników to klucz do udanych relacji w firmie, ale i ogólnie pojętego sukcesu. Wszak to ludzie tworzą dane przedsiębiorstwo i to od nich zależy wiele kwestii. Przytłoczenie obowiązkami często powoduje efekt tzw. wypalenia. Niby robi się wszystko tak samo, ale jakoś bez wcześniejszej pasji i iskry, a z czasem mogą dojść do tego somatyczne dolegliwości związane ze stresem. Człowiek może dojść do momentu całkowitego załamania. Okazuje się, że pracodawca może wprowadzać pewne narzędzia przeciwdziałające wypaleniu. Warto je poznać!

Czytaj więcej

Komunikacja w przedsiębiorstwie zatrudniającym pracowników terenowych. O co trzeba zadbać w pierwszej kolejności?

Budownictwo, transport, handel, przemysł petrochemiczny – to tylko przykłady branż, w których standardem jest rozproszony model zatrudnienia. W obecnych czasach ten trend obserwujemy w firmach z praktycznie każdego sektora, co ma oczywiście związek z popularyzacją pracy zdalnej. To jednak rodzi poważne zagrożenia dla biznesu, głównie w zakresie nadzorowania pracy oraz szybkiego i skutecznego komunikowania się z podwładnymi.

Czytaj więcej

#byckobietaontour

Miało być jedno spotkanie, a od kilku lat konferencje #byckobietaontour odbywają się w całej Polsce. Marta Klepka i Dorota Wellman odwiedziły w tym czasie 17 miast, organizując 33 konferencje, podczas których wystąpiło 60 prelegentów.

Czytaj więcej

Jak badania preferencji potencjalnych pracowników pomagają w budowaniu Employer Brandingu

Dotarcie do właściwych kandydatów wymaga precyzyjnego działania oraz zrozumienia ich potrzeb i aspiracji, przez co z roku na rok staje się coraz trudniejsze.

Czytaj więcej

W pełni naładowane baterie

To przyszło niespodziewanie. Wyczekiwałam weekendów, ale i one mnie nie cieszyły, bo myślałam wyłącznie o poniedziałku. Tydzień pracy ciągnął się jak guma. Zero wyzwań, zero nowej odpowiedzialności, monotonia. Robiłam, bo robiłam, żeby mieć święty spokój. Z tygodnia na tydzień było coraz gorzej. Mniej energii, zero satysfakcji z małych rzeczy i frustracja kumulowana w sobie i wyrzucana najczęściej po szesnastej w domu*.

Czytaj więcej