Dołącz do czytelników
Brak wyników

Nowości w HR

24 lipca 2019

ROZWIĄZANIE KONKURSU – MOTYWOWANIE PRACOWNIKÓW W PRAKTYCE – GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!

476

WYNIKI KONKURSU

Nadszedł czas rozwiązania Konkursu Katalog Marzeń MOTYWOWANIE PRACOWNIKÓW W PRAKTYCE i przedstawienie zwycięzców! Bardzo cieszymy się, że byliście z Nami przez te wszystkie miesiące i z tak wielkim zaangażowaniem udzielaliście odpowiedzi na pytania konkursowe. Oby zdobyta wiedza jeszcze bardziej wzbogaciła wasze doświadczenie zawodowe i pomogła w codziennych zmaganiach w waszych organizacjach.

POLECAMY

A oto zwycięzcy:

Nagroda główna – pakiet Ekskluzywny Weekend we Dwoje: https://link.do/Nagroda1 została przyznana pani Martynie Kot z firmy Śnieżka.

Pakiet SPA wartości 200 PLN : https://link.do/Nagroda2 zdobyła pani Ewa Domańska z firmy Allegro oraz pan Patryk Basak z PKO BP.

Nagrodę dodatkową - Holistyczny masaż twarzy : https://link.do/NagrodaDodatkowa zdobyła pani Daria Jóźwiak z firmy Allianz.

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i prosimy o sprawdzenie swoich skrzynek pocztowych!

Liczymy też, że otrzymamy od Was piękne zdjęcia z odbioru nagród!!!
 

 


 

Motywowanie pracowników w praktyce, to cykl 3 artykułów zwalniający z teorii. Dzięki niemu dowiesz się, jak w praktyce zastosować konkretne rozwiązania pozwalające zbadać i kształtować motywację pracowników w Twoim zespole. 

Dzięki temu cyklowi dowiesz się konkretnie jak działać, jakie narzędzia zastosować i poznasz opinie polskich pracowników. W każdym z 3 artykułów zawarte są tez informacje dotyczące konkursu, w którym możesz wygrać wspaniały weekend dla 2 osób lub voucher do SPA.
 


Co trzeba zrobić, by wygrać nagrodę?

W artykułach i materiałach praktycznych oprócz sporej dawki wiedzy znajdziesz również odpowiedzi na pytania konkursowe!

 • Odpowiedzieć na min. 1 pytanie konkursowe - pytania będą pojawiać się pojedynczo, wraz z publikacją kolejnych wydań HR Business Partner: HR 11 lipiec-sierpień,  HR12 wrzesień-październik, i 2 pytania w HR13 listopad-grudzień (pierwsze pytanie konkursowe znajdziesz poniżej) 
 • Odpowiedzi na pytania konkursowe prześlij na adres opruszkowska@katalogmarzen.pl w terminie do 31.12.2019

Jeśli chcesz otrzymać informację o pojawieniu się kolejnych artykułów i materiałów praktycznych, a także pytań konkursowych pobierz pierwszy materiał: "Magiczna formuła na motywację pracowników" do pobrania tutaj.

Oraz drugi materiał: "Motywacja – wdrożenie w praktyce": TUTAJ

Trzeci materiał  "Gotowe recepty na motywację" TUTAJ 


Pytania konkursowe:

 1. Wymień przynajmniej trzy często spotykane czynniki  wpływające na motywację pracowników.
   
 2. Wymień 3 skuteczne według Ciebie rozwiązania motywujące pracowników na podstawie przeczytanego poradnika i uzasadnij, swój wybór.
   
 3. Na podstawie raportu, jakie prezenty zastosowałbyś w swojej firmie tak, by pracownicy czuli się osobiście docenieni przez pracodawcę?

 

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem Konkursu jest serwis Katalog Marzen (KatalogMarzeń.pl J. Zubik-Borucka, T. Zubik s.c., ul. Konduktorska 4 lok 34, 00-775 Warszawa, NIP: 5213537169).
 2. Organizator ogłasza Konkurs do publicznej wiadomości na łamach strony www.katalogmarzen.pl a także na stronie //hrbusinesspartner.pl/artykul/konkurs-katalog-marzen-motywowanie-pracownikow-w-praktyce
 3. Konkurs rozpoczyna się w dniu:  25 lipca 2019 roku i kończy w dniu 31.12.2019.
 4. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
 5. W Konkursie mogą Uczestniczyć wyłącznie osoby fizyczne, posiadający pełną zdolność do czynności prawnych, za wyjątkiem pracowników Organizatora oraz najbliższych człon...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
 • 6 wydań magazynu "HR Business Partner"
 • Dostęp do wszystkich archiwalnych artykułów w wersji online
 • Możliwość pobrania materiałów dodatkowych
 • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy