Dołącz do czytelników
Brak wyników

Temat tygodnia

11 maja 2022

Podziel się radością i zgarnij 5000 zł dla zespołu! Konkurs dla firm #radośćwpracy

0 73

Pracujesz ze wspaniałymi ludźmi i chcesz ich zaskoczyć niebanalnym prezentem? A może szukasz nagród do programu wsparcia sprzedaży?
Weź udział w konkursie i zamiast kolejnych gadżetów podaruj niezapomniane przeżycia. Zgłoś firmę w drugiej edycji konkursu #Radośćwpracy!

Wygraj marzenia do spełnienia 

Już od ponad 12 lat zajmujemy się spełnianiem marzeń. Nasze motto brzmi Być, nie mieć i właśnie dlatego w Katalogu Marzeń znajdziesz niesamowite vouchery na przeżycia. Co to takiego? Przygody, atrakcje, chwile, które pozwalają poczuć się wyjątkowo, oderwać od codzienności i poczuć słodki smak życia. Gokarty, off road, warsztaty kulinarne, masaże SPA, wspinaczka, strzelnica… W konkursie #Radośćwpracy możesz spełnić marzenia całego swojego zespołu z pracy! Wystarczy, że zgłosisz się w konkursie.

Podejmij wyzwanie pełne marzeń 

Zobacz, jakie przeżycia można realizować z Katalogiem Marzeń i pokaż nam, jakwyobrażasz sobie ich realizację z koleżankami i kolegami z pracy. Marzycie o dniu SPA? Wrzućcie ogórki na oczy, wyciągnijcie nogi na biurka i odprężcie się! Po głowie chodzi Wam wspólne wspinanie? A może warsztaty kulinarne? Zobacz zgłoszenie finalistów z 2021.

Pokażcie jak wyobrażacie sobie ich wspólną realizację! Zrób zdjęcie, nagraj film lub przygotuj krótką animację i umieść ją w swoich mediach społecznościowych z hasztagami: #KatalogMarzeń, #radośćwpracy. Następnie wypełnij krótki formularz na stronie konkursowej.

Gotowe! Twoje zgłoszenie bierze udział w konkursie, w którym można wygrać nagrody o łącznej wartości 11 000 zł! 

Zgłoś swoją firmę!

Baw się i zgarniaj nagrody 

Uwielbiamy spełniać marzenia, dlatego specjalnie wybrane jury konkursu #Radośćwpracy nagrodzi aż 3 najlepsze pomysły! Na zespół, który najbardziej zachwyci komisję, czeka nagroda w wysokości 5 000 zł do wydania na dowolne vouchery w Katalogu Marzeń. To jeszcze nie wszystko! Osoba, która zgłosi ten projekt, otrzyma również Gift Voucher 500 zł, który będzie mogła przeznaczyć na realizację prywatnego marzenia. 

Zdobywcy drugiego miejsca, otrzymają nagrodę w wysokości 3 000 zł, a osoba zgłaszająca ten pomysł 300 zł na prywatne marzenie. Trzecie miejsce na podium nagrodzimy kwotą 2 000 zł na dowolne atrakcje dla zespołu i 200 zł dla osoby zgłaszającej. To w sumie aż 11 000 zł na realizację marzeń! 

Wiesz już, jak wykorzystasz wygraną?

5 000 zł w Katalogu Marzeń możesz przeznaczyć na przykład na:

  • wpinaczkę ściankową dla 100 osób, 
  • rafting dla 60 osób,
  • szkolenie off-road dla 30 osób,
  • lot widokowy dla 27 osób, 
  • ekstremalną jazdę Monster Truckiem dla 24 osób,

lub ponad 6500 innych możliwości. To Wy zdecydujecie, na co przeznaczyć nagrodę.   

Kto może zgłosić firmę w konkursie #Radośćwpracy?

Każdy! Manager, szef, kadrowa i każdy pracownik! Nieważne czy pracujesz w małej, czy dużej firmie. Wystarczy, że Twoja firma zatrudnia co najmniej jednego pracownika. Więcej informacji znajdziesz na stronie konkursu.

Gotowi, by spełniać marzenia? Zatem do dzieła!

Czekamy na Wasze zgłoszenia!
 

Przypisy