Dołącz do czytelników
Brak wyników
Anna Mikulska
Krzysztof Szostok
Magdalena Brzus
Agnieszka Godlewska
Nina Sosińska
Tomasz Krzeszowski-Waloszek
Sylwia Duchna
Marta Stachowska
Otwarty dostęp - zaloguj się i czytaj!

Motywowanie pracowników w praktyce CZĘŚĆ 1 : Magiczna formuła...

Żadnemu menedżerowi nie trzeba tłumaczyć dlaczego motywacja pracowników jest ważna. Ale jak o nią zadbać? Co na nią wpływa? Internet jest pełen dobrych rad: 14 sprawdzonych strategii na zmotywowanie pracownika, 6 sposobów na zadbanie o motywację pracownika, top 9 czynników wpływających na motywację pracownika, itd., itp. Warto jednak podejść do tematu motywacji inaczej. Zamiast stosowania „złotych rad”, proponujemy podejście oparte o badanie indywidualnego profilu motywacji.

24 lipca 2019

Żaden nowy algorytm ani czarodziejstwo sztucznej inteligencji...

Rewolucja w rekrutacji ogłaszana jest co najmniej dwa razy w roku. W mediach i na portalach społecznościowych powstaje trochę zamieszania, pojawia się kilka buzzwordów, a następnie rewolucja staje się codziennością wąskiej grupy rekruterów. Część z tych „rewolucji” głosi, że technologia zastąpi rekruterów, a agencje rekrutacyjne znikną.

20 sierpnia 2019

Z mikrofonem w HaeRze: rozmowy o HR z mężczyznami HR-owcami (część...

Rekruter, dla którego pomaganie kandydatom w znalezieniu zatrudnienia jest powołaniem!

23 lipca 2019

Management 3.0. Narzędzie dla HR do wsparcia zwinnej transformacji...

Epoka, kiedy zwinność (ang. agile) była wdrażana wyłącznie w zespołach i działach IT, już pewnie bezpowrotnie minęła. Naturalne staje się to, że zwinne transformacje dotykają całych organizacji, nie tylko zespołów wytwórczych (IT), wynikiem czego jest poszukiwanie przez obszary HR sposobów na bycie zwinnym w swojej codziennej pracy oraz efektywne wspieranie organizacji w jej transformacji.

22 lipca 2019

Strategia
Efektywność